cyrux kullanıcısının son içeriği

1. cyrux

Yardım Mi 8'i 1,5 sene sonra güncelledim ve sorunları

Ben şuan Android 10 Miui 11.0.3 sürümündeyim. Güncelleme geldiği anda kuruyorum. Mi 8, ilk çıktığında Çin'den aldığımdan beri hiç bir problem yaşamadım. Ne yavaşlama, ne de takılma. Hele ki son büyük güncellemeler de uygulama açılış, kapanış geçişleri daha da hızlandı. Dark mode çıktığından beri...
  2. cyrux

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı Android 10 V11.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Az önce güncellemeyi kontrol ettim bana da geldi. Bölge Türkiye. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. cyrux

MIUI 11 Mi 8 11.0.3.0 Android 10

teşekkür ederim uzun zamandır 11.0.6.0 var bende Android 10 için biraz daha bekleyeceğim sanırım. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. cyrux

MIUI 11 Mi 8 11.0.3.0 Android 10

Daha önceki sürümünüz 11.0.6.0 mıydı acaba? MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. cyrux

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı Android 10 V11.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Konuyla alakası olan yere yazarsanız yüksek ihtimal cevabınızı alırsınız. [emoji4] MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. cyrux

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

Sabah kontrol etmiştim arkadaşlara gelince ama gelmemişti. Şimdi tekrar kontrol ettim bana da gelmiş. Herhangi bir test başvurusu yapmadım. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. cyrux

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

Aynı durum bende de var. Yükleyemiyorum, beta olarak algılıyor. Tek çözümü beklemek sanırım ? MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. cyrux

Rehber Google Play Store Cihaz Sertifikalı Değil Hatası ve Çözümü

Teşekkür ederim bu yöntemi görmüştüm ancak biraz korkmuştum işlemlerden açıkcası. Sıkıntı çıkarır mı herhangi bir konu da ? Ayrıca şuan Global Beta romunu kullanıyorum. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. cyrux

Benim telefonum da hala bu yöntemler işe yaramıyor. Netflix gibi uygulamaları Apk olarak yükleyebiliyorum ancak. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. cyrux

Soru Mi 8 android 9 güncellemelimiyim

Şaşırtıcı gerçekten. Ama güncelleme de sıkıntı olsa hepimiz yaşarız diye düşünüyorum. Cihazların sıfır kurulum üstüne güncellenmesi taraftarıyım böyle büyük update'lerde. zben yapmadım ama sorun yaşasaydım sıfır kurulum yapardım. Sorun yaşayan arkadaşlar baya olmuş gördüğüm kadarıyla. Tek çözüm...
  11. cyrux

hocam benim de 5 gün oluyor hala sıkıntı yok en ufak. İmkanınız varsa temiz kurulumu ciddi şekilde öneririm. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. cyrux

Benim cihazım da hiç bu sorunlarla karşılaşmadım. Yoğun kullanmama rağmen günü çıkarıyor. Parmak izi sensöründe değişiklik yok. Ayrıca ekrana iki kere dokunarak kilidi açma daha hızlandı. Ben genel olarak memnunum. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. cyrux

Soru Mi 8 Global Stable Android 9 (pie) Tabanlı Güncelleme

Şuan iOS kullanıcılarına yeni gelen ve bazı Android kullanıcılarında bulunan yeni Emoji`ler eklendi mi acaba ? MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. cyrux

evet çözümü hala yok ve kimse Mi8'lerde bu sorunun ya farkında değil ya da umursamıyor. Büyük ihtimal de böyle kalacak gibi. Anlamadığım olay ise Netflix. Nasıl lisans olmaz, lisans olmadığı için izleyememek nedir... MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. cyrux

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui v10.0.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

arkadaşlar bu ciddi bir sorun. Bilen duyan var mı? 2 ay önce benim cihazım Çin'den geldi. Şuan global miui 10 kurulu. Daha sonrası ben ve benim gibiler sıkıntı çekecek mi? MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt