CyberXTR kullanıcısının son içeriği

1. C

Çözüldü Google Asistan kapatma

Android sürüümü kaç bilmiyorum ama, varsayılan uygulamalardan asistanı yok seçip, sonra Google uygulamasını devre dışı bırakmayı deneyebilirsin. Yine olmazsa Google uygulamasını şuradaki yöntemle kaldırabilirsin. Anlatım - Meizu 16th Flyme Hizmetleri ve Qualcomm Bloatware Kaldırma
  2. C

Soru Telefona iki kere harf reset atmak?

Telefon hafızasının yazma ömrü vardır, boşuna veri yazmış olursun. Bu ömür kolay kolay dolmaz zaten ama dolduğu da oluyor. Belki işe yarar diyorsan bir kere yap, ama iki kere yapmanın hiç mantığı yok.
  3. C

Soru Telefona iki kere harf reset atmak?

Yok olmaz. Bazı durumlarda genellikle güncellemeden sonra formatlamak iyi gelebilir sadece. Eski model telefonlarda genelde Custom ROM kullanmak telefonu hızlandırır.
  4. C

Yardım Güncelleme geldi ama %0

MIUI kullanmıyorum ama, güncelleme uygulaması sistem uygulamalarında görünüyorsa, uygulama verilerini temizleyin güncellemeyi tekrar açın.
  5. C

Çözüldü Fastboot "press any key to shutdown" Hatası

Eski laptopumda sadece 2 tane USB port olduğu için almış olduğum S-Link USB 2.0 Hub vardı. Onunla denedim, hata kayboldu. USB 2.0 Hub edinmek lazım.
  6. C

Yardım Redmi Note 9s | Wifi 5GHz Kopma Sorunu

Ben her güncellemeden sonra wipe işlemi yapıyorum. Wipe yapmanın bir çok durumda faydası oluyor.
  7. C

Rehber Xiaomi Router 4A Gigabit Edition Global Firmware (English)

Demek ki otomatik güncelleme kapalı da olsa aslında açık :D Büyük ihtimalle parça parça veriyorlar o zaman, sunucu yoğunluğu olmaması için.
  8. C

Yardım Redmi Note 9s | Wifi 5GHz Kopma Sorunu

OTA güncelleme varsa, en son sürüme yükselt. düzelmez ise, 2.4Ghz i kullanabilirsin, modemden 2.4Ghz kanalını değiştir bluetooth ile çakışma yapması düzelecektir. bir de 40Mhz bant genişliği kullanıyorsa 20Mhz yapman da faydalı olur.
  9. C

Tarayıcı arayüzünden baksanız acaba aynısını mı gösterecek? Sırf öyle merak ettim ilginç :D 1599661894 Kendi otomatik güncelledi. Arayüzde firmware dosyası indirme seçeneği yok malesef.
  10. C

Bende ki sürüm bu ama "Sürüm: 3.0.24". Tekrar güncelleme kontrol edin.
  11. C

Yardım 4a Giga Versiyon Bölge ve Özellik Sorunu

Cihaz bölgesi bende de Almanya görünüyordu resetleme yaptıktan sonraki kurulumda istediğin bölge seçilebiliyor. Ben tarayıcı üzerinden kurulu yaptım.
  12. C

Xiaomi hesabım yok o yüzden uygulama kullanmıyorum. Uygulama tarafını bilmiyorum ama hiçbir sıkıntı yok.
  13. C

Bazı menülerde çirkin bir taşma var ama menüler aynı. Bir fark göremedim. Bence biraz daha bekleyin bir şikayet yazan filan olmazsa öyle yükleyin yine de.
  14. C

Benim cihaz da stock olarak 2.28.132 sürümü ile gelmişti, Avrupa verisyonu cihaz. Kendisi otomatik olarak 3.0.24'e güncellemiş. Menü olarak bir fark göremedim, sadece ana sayfadaki grafikler gitmiş. Güncel sürümün herhangi bir eksi yanı var mı bilenler? Ben fazladan bir eksiklik göremedim, eski...
Üst Alt