Cutler kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Mi Watch Lite İos Bildirim Sorunu

merhaba bildirim gelmeme konusunda bi fikrim yok maalesef. Ancak genel olarak bildirim problemleri devam etmekte. Saati aldığımdan beri 10 kere güncelleme geldi uygulamaya. Ne için geliyor belli değil hiç bir düzeltme olmuyor. Bu konuda xiaomi adminlere bile ulaştım kimse dikkate almıyor. Keşke...
  2. C

Yardım Mi Watch Lite İos Bildirim Sorunu

Merhaba, arkadaşlar birkaç gün önce bir yarışmadan mi watch lite kazandım. Iphone 7 kullanmaktayım. Bu üründen önce mi band 5 kullanıyordum. Üründen aşırı memnundum, hiç bir problemi yoktu. Bu ürün için de aynı olacağını düşüyordum. Fakat bu üründe farklı bir uygulama kullanılıyormuş. Mi fit...
  3. C

Soru Mi Band 5'ten Mi Watch Lite a veri aktarımı Yapamıyorum.

Merhaba mi band 5 ten mi watch lite a geçtim. Watch lite için kurmam gereken telefon uygulaması farklıymış. Adı Xiaomi Wear Lite. Bu uygulamayı kurdum. Mi band 5 i kullanırken mi fit uygulamasını kullanmaktaydım. Telefonum İos ve mi fit e apple id ile giriş yapmıştım. Şu an yeni uygulamada mi...
  4. C

Yardım Mi Band 5'ten Mi Watch Lite a veri aktarımı sorunu

Merhaba mi band 5 ten mi watch lite a geçtim. Watch lite için kurmam gereken telefon uygulaması farklıymış. Adı Xiaomi Wear Lite. Bu uygulamayı kurdum. Mi band 5 i kullanırken mi fit uygulamasını kullanmaktaydım. Telefonum İos ve mi fit e apple id ile giriş yapmıştım. Şu an yeni uygulamada mi...
  5. C

Çözüldü Mi Band 5 Hilal işareti

Heh tamamdır hocam çok sağol aklıma takılmıştı.
  6. C

Şimdi saat üzerinden baktım da oto rahatsız etme diye bi seçenek seçili ve sanırım uyku haline geçtiğimde otomatik devreye giriyor. Bu özelliği şu an gördüm ilk defa. Yani baska bişey gelmedi aklıma. Oto derken ne zamanlar devreye girebiliyor olabilir ki
  7. C

Uygulamadan kontrol ettim ancak gece modu kapalı görünüyor. Zaten bu yüzden soruyorum saate göre ayarlı da değil direkt kapalı görünüyor mifit üzerinde. Her halde anlık bi hata gibi bişry oldu ilk defa bu sabah gördüm çünkü
  8. C

Hocam öyle diyorlar çoğu yerde ama ben açmadım hiç kendi kendine uyurken mi geçiyor acaba uykuyu ölçme sırasında onu merak ettim.çünkü uyandıktan bi 15 dk sonra falan kayboldu.
  9. C

Mi band 5 sabah uyandığımda saatin sol üstünde hilal işareti vardı. Ve bir süre sonra kendiliğinden kayboldu. Sebebini bilen var mı?
Üst Alt