Cuploomba kullanıcısının son içeriği

1. Cuploomba

Soru Xiaomi sistem uygulamaları Hk.

Dediğiniz gibi 16.13 sürüm bende Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Cuploomba

MIUI Themes 1.9.1.4 APK Download by Xiaomi Inc. - APKMirror mesela bunda yok son gelenlerden Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Cuploomba

Olabilir ama beta Alpha yazanda var yazmayan da. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Cuploomba

APK sitelerinde Xiaomi sistem uygulamaları yeni sürümleri yayınlanırken telefona güncelleme gelmiyor. Sebebi nedir acaba Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Cuploomba

Tema İos 14 v3

Biri aradığında yeşil kırmızı button lar görünüyor ama isim görünmüyor. Bilginiz olsun Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Cuploomba

Yardım Telefon açık fakat ulaşılamıyor

Yapabileceğiniz tekşey Vodafone u terk etmek. Annemde de aynı durum sürekli oluyor. Acık ama kapalı diyor . Annem beni bi kere çaldırıyor. Normale dönğüyor ozaman hat Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Cuploomba

Çözüldü mi band 5 bağlanma

Teşekkür ederim. Normalmiş demekki.öğrenmiş oldum. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Cuploomba

Çözüldü mi band 5 bağlanma

Mi band 5 telefona bağlanırken BT tek başına açmak yetmiyor konum açmam gerekiyor. Konum açmadan bağlanmıyor. Bu normal mi sadece tel BT açınca bağlanmasını sağlamak mümkün mü ? Mi band 4 de BT yetiyordu. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Cuploomba

Rom Mi 9T/Redmi K20 Global Kararlı V12.0.3.0.QFJMIXM İndirme Bağlantısı

Değişen ne biliyor musunuz Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Cuploomba

MIUI 12 Mi 9T/Rdmi K20 SuperWallpaper Apk

Tek aod ile çalışan bu bende kullanıyorum. Yükleyince Google wallpaper a iki tane geliyor.. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Cuploomba

Rom Mi 9T / Redmi K20 Global Kararlı V12.0.1.0.QFJMIXM İndirme Bağlantısı

geldi evet sabah otadan aldim mi 9t
  12. Cuploomba

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Tüm herkesin bayramı mübarek olsun. Sağlıklı günler dilerim. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Cuploomba

Sohbet Half Life : Alxy 12 Yıllık Hayal Kırıklığı

Vr sistemi olup bu oyunu oynayacak kiside bu sistemden cok daha fazlasi vardir zaten. Dogal olarak Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Cuploomba

Soru MIUI 11'Kilit açma efekti yok.

eu rom olduğundan olabilir mi ?
  15. Cuploomba

Sohbet Oyun Önerileri

seven knight -- epic seven -- elune -- king of fighter all star
Üst Alt