csablan kullanıcısının son içeriği

1. C

Rehber Redmi 5 Plus - Magisk ile Root

buldum. bu linkteki işlemleri yaptıktan sonra Recovery - Redmi 5 Plus - Twrp 3.3.1-0528 Tek Tuş Yükleme Aracı son ekranda TWRP ile başlat ve telefonu başlat seçenekleri var. TWRP ile başlar denirse sistem telefonun boot sırasına TWRP koyuyor ve sürekli o açılıyor. Bu ekrana gelince hiç bir şey...
  2. C

yok yine olmuyor. Orijinal romu atıyorum ama yine telefon rootlu değil hatası alıyorum. Bunun hakkında öneriniz varmı? Samsung'ta bu çok kolay ama xiaomi'de yapamıyorum. Silinen datamı kurtarmak için uğraşıyorum
  3. C

Merhaba, ben Romu hiç değiştirmeden sadece root atmak istiyordum. silinen fotoğraflarımı kurtarmak için... Aynı işlemleri sırasıyla yaptım. TWRP ile Magisk yükle diyorum. Bu hataları veriyor ve telefon artık hiç açılmıyor. Sürekli TWRP açılıyor. FArk etmeden ROM'a zarar mı verdim acaba...
  4. C

Rehber Redmi 5 Plus için TWRP Kurulumu

Merhaba, ben Romu hiç değiştirmeden sadece root atmak istiyordum. silinen fotoğraflarımı kurtarmak için... Aynı işlemleri sırasıyla yaptım. TWRP ile Magisk yükle diyorum. Bu hataları veriyor ve telefon artık hiç açılmıyor. Sürekli TWRP açılıyor. FArk etmeden ROM'a zarar mı verdim acaba...
Üst Alt