crzgm kullanıcısının son içeriği

1. crzgm

Yardım BANGOOD TAKİP SORUNU

(GÜNCELLEME) Her gün neden takip edemediğim hakkında mail atmaktan en sonun da cevabına ulaşabildim. Gönderilme tarihimin değiştiğini fark ettim dolayısıyla tahmini teslimat süremde ileri tarihe atılmıştı bu konuda attığım maile özür dileyerek siparişimin kargo şirketi tarafından kaybolduğunu ve...
  2. crzgm

Sizce ne kadar beklemeliyim bir ilerleme olması için 16 iş günü oldu çünkü hızlı gönderimle aldım ama 30 40 gün olmasını beklemeli miyim sizce ?
  3. crzgm

Evet Çekmeköye gelecek.
  4. crzgm

TNT Kargo ile gönderileceği yazıyor hatta oradan takip etmem için bir link attılar siparişi verdiğimden beri ürün toplamada gözüküyor sadece. 1538589355 Valla denemediğim takip sitesi kalmadı ama sonuç bulunamıyor. 1538589410 Takip numarası GE302356637CN hiç bir ilerle göremiyorum.
  5. crzgm

Merhaba. Hayatımda ilk defa Bangood üzerinden çin den alışveriş yaptım. Eylül ayının 7 sinde siparişim kargoya verildiği yazıyor yerel tatillerini de çıkardığımda 16 iş günü geçmiş oluyor. Siparişim gönderildi yazıyor ancak takip numaram ile takip edemiyorum yani hiç bir ilerleme yok kargom...
Üst Alt