crzam123 kullanıcısının son içeriği

1. crzam123

Yardım K60 Pro typ-c kulaklık algılamiyor

Bense o şekilde çalıştı , hatta işim bittikten sonra kulaklığı çıkarınca hala kulaklık takılı gibi davranıyordu tekrar yeniden başlatınca düzeldi ☺️ Xiaomi değişiklikleri , çözemedim.
  2. crzam123

Yardım HyperOs kurulumu

Kesinlikle öyle , fabrika romundan daha iyi bir performansı var
  3. crzam123

Yardım K60 Pro typ-c kulaklık algılamiyor

kulaklık takılı iken telefonu yeniden başlatınca çalışıyor. Apple Earpods da sadece böyle birşey yapıyor neden yaptığını bilmiyorum ama dediğim gibi kulaklık takılı iken telefonu yeniden başlatırsan çalışıyor.
  4. crzam123

Yardım Hyperos sonrası galeri çökme sorunu

Yazdığın kodlar izin hatası vermiş yani bilgisayara usb hata ayıklama izinlerini vermemiş olabilirsin , o yüzden komutlarını sağlıklı olarak uygulayamamış. telefonda veya bilgisayarda izin ile alakalı bir problem var. Galeri için HyperOs galeriyi apk olarak indirip tekrar kurmayı dene...
  5. crzam123

Yardım HyperOs kurulumu

kesinlikle bu rom çok iyi , cihaz hızında felan zaten bir değişiklik yok donma kasma takılma bug tarzı hiç bir şey yok, Pil konusunda açık ara fark gördüm ben sizde de öylemi bilmiyorum ama pil konusunda çok iyi, oyun hariç sadece sosyal medya ile 2 günü geçecek gibi . 1705067732 nfc sorunsuz...
  6. crzam123

Yardım HyperOs kurulumu

Hocam ben temiz kurulum yaptım eu rom vardı onu temizleyip sıfırdan kurdum. ilk Açılışta arama dahi yapamadım , takılmalar kasmalar kendi kendini resetlemeler oldu. bir kaç gün denediğimde hız stabilleşti sorunları azaldı fakat şarj çabuk bitmeye başladı ve 120v turbo şarj çalışmadı , tekrar...
  7. crzam123

Yardım HyperOs kurulumu

Kurdum hocam
  8. crzam123

Yardım HyperOs kurulumu

şuan eu kurulu üzerine kurulum yapsam sorun olurmu acaba yoksa temiz kurulum mu yapmam gerek ?
  9. crzam123

Yardım HyperOs kurulumu

teşekkürler. bu romu bende buldum fakat geliştirici romu bu , stabil var mı acaba ?
  10. crzam123

Yardım HyperOs kurulumu

Merhaba K60 Pro (socrates) telefonumda şuan miuieu rom kurulu , cihazım bl açık twrp yüklü. HyperOs Kurmak istiyorum , HyperOs uyumlu twrp paylaşılmış onu kuracağı şimdi fakat rom için bir link verebilecek var mı ? Teşekkürler
  11. crzam123

MIUI 13 Miui 13 By Ondroid - Android 12 - Port Rom

OneOS 21.11.3 kurulu şuan cihazımda, direkt üzerine kurabilirmiyim wipe yapmadan ?
  12. crzam123

Yardım Mi hesabı

"Activate This Device" dokunduğunda yukarıda cihazı açmak için giriş yapman gereken mi hesabının bazı kısımları gözükür , oradan hatırlayabiliyormusun diye bir bak
  13. crzam123

Çözüldü Güncelleme Sorunu

Masik p , Mi-Room , Xiaomi.eu romlarda denediğimde çalışıyordu sorun olmadı , denemeniz gerek ve zaten global yüklü demişsiniz , bir nevi stock rom sayılır :)
  14. crzam123

Çözüldü Güncelleme Sorunu

Cihazın rootlu ise bknz : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jumobile.manager.systemapp&hl=tr&gl=US Bu uygulamayı indirin , Root yetkilerini verin ve sistem uygulamalarını sil bölümünden sistem güncelleme uygulamasını silin. Ayrıca TWRP den kurtulmak istiyorsanız fastboottan...
  15. crzam123

Yardım telefon redmi yazısında sürekli kapanıp acılıyor

Son mesajlar kısmında gördüm ve tarihe bakmadım pardon :D
Üst Alt