cripple kullanıcısının son içeriği

1. C

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Telefon ile 2 aylık sıkıntılı bir süreç yaşadım. Kendim uğraştım, telefoncuya verdim çözüm olmadi. Hasan bey makul bir ücretle 30dk civari bir sürede sorunumu çözdü. Teşekkürler.
  2. C

Tam olarak neyin yasak oldugunu anlamadim ama bu konuda uzaktan destek veriyor musunuz?
  3. C

Merhaba hocam selamun aleyküm mi 10 5g umi cihaz var. IMEI repair yaptim denemeler esnasinda eu rom yükledim, india rom yükledim. 2 imei olarak gorerek islemleri yaptim. İmeileri degistirebiliyorum. Ancak hizmet yok sorunu var ne yaptiysam duzeltemedim. İslemleri mi 10 imei repair yazarak...
  4. C

Soru Mi 10 Başarılı EDL flash sonrası boot etmiyor.

Telefoncuya verdim yetkili hesap ile yükleme yaptı fastboot geldi. Eng rom vb yüklemiş, normal bir rom yükleyip ayağa kaldıran adım telefonu dedi 2-3 hafta civarı sürdü. Ne yaptıysam olmadı dedi, telefonu aldım dedim biraz da ben deneyeyim. Fastbootta twrp yükleyip rom yükledim. Normal bir...
  5. C

Yardım Mi 10 Brick

Merhaba burada çözüme ulaşabildiniz mi? Bende imei repair yaptım. Şebeke gelip gidiyordu. Düzeltmeye çalışırken telefon brick oldu. Arkasını açtım test pointlerden edl moda sokabiliyorum. Miflash ile yüklerken yetkili hesap istiyor. Telefonu kurtaramadım.
  6. C

Soru Mi 10 Başarılı EDL flash sonrası boot etmiyor.

Merhaba Mi 10 var elimde imei repair yaparken brick oldu. Arkasını açtım test pointlerden edl moda sokabiliyorum sadece. Mi flash ile yükleme yapmaya çalışıyorum ancak mi account kısmını geçemiyorum. EDL modda nasıl başarılı yükleme yaptınız? Saygılar
  7. C

Yardım Redmi 5 plus dokunmatik sorunu

Tarih olmus 2020 ortasi konu hala güncel bircok sey denedim soketin ustune bant koyup kapagi kapattim soketi sıkıştırmasi amaciyla 3 4 gun guzel calisti evde yere dustu yine basladi en son şuanki denemem ARKA KAPAK TAKİLİ DEGİLKEN COK GUZEL CALİSİYOR. Telefonun arkasinda yayli pin gibi biseyler...
  8. C

Sim karti ve sim karti tutan plastik parcayi cikarmaniz gerekiyor Bu arada güncelleme yapayim 15 20 gun sonra tekrar sorun nüksetti Sarj %40 ve asagisinda iken ve tekleme var bu durumda iken ayarlara girip 3 parmakla ekran görüntüsü alma gibi ozellikleri kapatinca duzeldi Herkes yasadigi...
  9. C

Bu video da adam telefonun arka kapagini cikarip ekran soketini alkol ile fırçalayın düzeliyor demiş. Dün akşam denedim ekran soketini söktüm kolonya ve diş fırçası ile üzerinden geçtim dün akşamdan beri sorunsuz çalışıyor. Tel Redmi 5 plus
Üst Alt