creed90 kullanıcısının son içeriği

1. creed90

Yardım Redmi Note 11 Pro Ses Boğuk Gidiyor

Yok mudur bir çözümü arkadaşlar?
  2. creed90

Devam hocam çözüm öneren olmadı ki.
  3. creed90

Sorun hala devam ediyor. Bir çözüm önerisi olan var mı acaba?
  4. creed90

Yardım Redmi Note 11 Pro Görüntülü Konuşmada Donma Sorunu

Merhaba arkadaşlar, Redmi Note 11 pro ile WhatsApp, duo vb. Görüntülü sohbet uygulamaları ile konuşurken telefon donuyor. Bir çözümü var mıdır?
  5. creed90

Merhaba arkadaşlar, Redmi Note 11 pro ile hoparlörde konuşurken karşı tarafa ses boğuk gidiyor. Kardeşimde de aynı telefon var onda da aynı. Donanımsal mı yazılımsal mı bilemiyorum. Bir çözümü var mıdır?
  6. creed90

Çözüldü Samsung TV de Mi Box Kumanda Aç Kapa Yapmıyor

Sorunu çözdüm hocam. Mi box ta Ayarlar - Uzaktan Kumandalar ve Aksesuarlar - Setup buttons on remote - Sıfırla dedikten sonra tekrar kurunca düzeldi. Sanırım LG için kuruluydu. Teşekkür ederim.
  7. creed90

Dediğin özellik etkin. Ama anahtarı kapatabiliyorum. Samsung tv kumandası cihazda çalışıyor. Ama box tv yi aç kapa yapmıyor.
  8. creed90

Merhaba arkadaşlar, mi box kumanda lg de tvyi kapatıp açabiliyordum. Hatta açınca direkt box açılıyordu. Ancak samsung tv de yapmıyor. Hatta mi box bile kapanmıyor. Fakat kullanımda sorun yok kumanda çalışıyor. Samsung dan dolayı mı acaba? Herkeste aynı mı?
  9. creed90

Çözüldü Roborock s50 Error:10 Filtre Hatası

Uzun süre kullanımdan sonra bu hatayı verdi yalnız. Sonrasında orjinal taktım yine aynı hatayı verdi. Şunu farkettim 3 oda için x2 ve max da çalıştırınca 3. Odanın yarısında bu hatayı veriyor. Keşke filtre ile çözülse dediğiniz gibi.
  10. creed90

Çözüldü Roborock s50 Error:10 Filtre Hatası

Peki sonuç olarak ne oldu hocam? Şu an ben de aynı sorunu yaşıyorum.
  11. creed90

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

hangi program hocam bu nereden bulabiliriz?
  12. creed90

İnceleme BLOKADA Reklam Engelleyici[ROOTSUZ][APK]

Yeni sürümde kara listeye beyaz listeye nasıl host eklicez ekleyemedim bir türlü?
  13. creed90

Uygulamaya giriş yaptığımda aktif değil diyor yalnız. SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. creed90

Blolada aktif değil uyarısı alıyorum hocam. Yapmam gereken bir şey mi var acaba?
  15. creed90

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Evet çıkıyor. Ama sürekli değil, ilk takıldığında 5 sn kadar. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt