coskuniscan kullanıcısının son içeriği

1. C

Çözüldü Xiaomi note 9pro çift sim sorunu

Atılıyor evet ama benim demek istediğim çift hatta aktif oluyormu bana söylenen şuan için çift sim kırılamadığıydı bende sim 2 yi kullanabılıyorum şuan.
  2. C

Çözüldü Xiaomi note 9pro çift sim sorunu

note 8 pro için malum yol oluştumu acaba bilginiz varmı? Kou dışı oldu ama
  3. C

Yardım Redmi note 8 pro İmei kaydı yapılamıyor.

Merhaba arkadaşlar ben geçen hafta aldım note 8pro doğubank tan ama tek hat aktif 2.hat için imei atılmıyor dendi 3-4 aya çıkar dedi satıcı ama şimdi görüyorum ki 2019 dada aynı şeyi söylemişler aranızda 1.yuva şuan kullanılmıyor yani 2 hattı aktif edebilen varmı?
  4. C

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

Teşekkürler
  5. C

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

Eylül den sonra rom güncellemesi almama gibi bi durum varmı 8se için
  6. C

Soru Adımsayar çalışmıyor

Mi12 Ayarlar / Ek ayarlar / Tarih zaman / Zaman Dilimi / Bölge Mi8se
  7. C

Soru Adımsayar çalışmıyor

Bölgeyi nerden değiştiricez
  8. C

MIUI 12 [MIUI 12] [20.7.13] [CLOSED CHINA] Beta [Gecelik]

Adımsayar çalışmıyor şuan
  9. C

MIUI 12 [MIUI 12] [20.7.13] [CLOSED CHINA] Beta [Gecelik]

Mi 8se kurdum ilk eksiklik tam ekran hareketleri çalışmıyor 1589254229 3.restartan sonra duzeldi
  10. C

Rehber MI 8 SE Android Q Modem Dosyası (Portre Modu ve Sensör Sorunları Yok)

Yapan varmı sorun çözülüyormu tekrar rom yukleyince modem dosyası silinmiyormu?
  11. C

Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

b Bana mümkünse yardımcı olun twrp den güncelleme yaptım mi ekranında kaldı açılmadı fastboot a geçiş yapıyor sadece başka bişey olmuyor
  12. C

Yardım Mi 8 se mi ekranında kaldı

Merhaba netten uygun rom indirdim twrp ile yukledım sonra ekran mi de kaldı şimdi sadece fasttool a girebiliyorum yardımcı olurmusunuz
  13. C

Yardım Instagram video ses sorunu

O biraz uğraştırıcı bana daha kesin bir sonuç lazım yinede teşekkür. Benden başkada sorun yaşayıp çözüm arayan yok galiba.
  14. C

Yardım Instagram video ses sorunu

Merhabalar instagramda video çekerken hikaye paylaşırken videolarda ses çok kötü çıkıyor şuana kadar 3 tane mi telefon kullandım hepsinde aynı. İlk note 4 ümde instagram a bir bildirim göndermiştim ondan sonra düzelmişti nette bi daha o metni bulamadım ingilizceydi biri bu sorunla ilgili...
Üst Alt