coravan kullanıcısının son içeriği

1. coravan

Yardım Video tuşu çalışmıyor , videolar yavaş çekim ?

Tamam deneyeceğim teşekkür ederim
  2. coravan

Fabrika ayarlarına döndüm düzeldi fakat şuanda tekrar başladı
  3. coravan

İyi geceler , Bugün itibariyle telefonda video çekemiyorum , video sekmesinde çalışmıyor , Tüm videolar hatta YouTube de dahil olmak üzere yavaş çekim ve takılıyor gibi ilerliyor Başka yaşayan var mı
  4. coravan

Yardım Xiaomi'nin MirrorLink Desteği Hk.

Root henüz gelmedi beklemem gerekecek sanırım
  5. coravan

Aracimda android auti carplay mirrirlink açık , aracın ekranından video izlemek istiyorum birsuru program indirdim carstreem5 falan ama olmadı araç 2017 seat leon telefon 10.2.2 kararlı redmi note 6 pro
  6. coravan

Merhaba benim aracım seat leon bana yardım eder misiniz
  7. coravan

Yardım full link video izlemek ?

İyi günler Redmi note 6 pro kullanıyorum full link kullanarak YouTube araç ekranından izlemek istiyorum ama bir türlü yapamadım , tecrübesi olan varsa lütfen paylasirsa sevinirim 1553853245 Ücretli destek varsa lütfen benimle iletişime geçsin
  8. coravan

Yardım Redmi note 6 pro 4g h+ 3g sorunu

redmi 6 pro şebeke sorununu bende yaşıyorum, çözüm var mı
  9. coravan

Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

tüm insanlara hayırlı sabahlar, arkadaşlarıma ,aileme telefon almak için ben bu güzel kardeşimden 15 belki fazlası temasa geçtim ve alışveriş yaptık, alışverişi bir kenara koy alışveriş sonrası bile iletişimi koparmadan desteğe eden birisi, gözünüz arkada kalmasın
  10. coravan

Yardım xiaomi mi note 2 nereden bulabilirim

merhaba arkadaşlar , Israrla aramama rağmen mi note 2 fiyatı bulamıyorum, beni yönlendireceğiniz biri olursa sevinirim.
  11. coravan

Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

Beyler bayanlar belki size az gelebilir belki ama ben 7 telefon aldım arkadaştan ne pazarı var ne gecesi ne gündüzü dibine kadar kefilim
  12. coravan

Sohbet Forumdaki 'Nick Name'inizin Anlamı/Açıklaması

Günaydın aslında nick name olarak kullandigim isim aslında benim soyadım.CORAVANLIOĞLU Van bölgesinin yukarisindan gelen anlamına gelir horosan hattından gelen insanları için kullanılır ZaZa çalışma bir kelime Balık burcuyum MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt