coolfrw kullanıcısının son içeriği

1. coolfrw

Soru Sizce hala Mi8 Se alınır mı?

1 yildir kullaniyorum. Miroom 11.0.3 versiyon yuklu. Bundan once 10.0.3 vardi 2 romdada sikintisiz sorunsuz kullandim. Herkes zaten gerekli aciklamayi yapmis bende sunu ekliyim telefonu eline aldiginda iphone x hissiyati veriyor. Malzeme kalitesi cok iyi iscilik cok iyi. Parca birlesim...
  2. coolfrw

Yardım Mi 8 se Miroom kullanıcıları bknz

11.0.3 yeni gectim, benim kullanimimda 30dk artti ekran suresi. Gunluk kullanim oyun oynamiyorum. Akicilik ve takilma sorunu yok memnunum.
  3. coolfrw

Rom Mi5 için en iyi MIUI Rom hangisi?

MiRoom 11.0.3 her acidan suana kadar kullandigim en iyi rom. Bundan once yine miroom versiyon 10.0 vardi oda sorunsuzdu bu da cok iyi. Bataryada guzel. Daha ne olsun dene bence. 1580555772 Bu arada mi5 icin 11.0.2 surumu mevcut. Benim cihaz 8se daha once mi5 vardi ondada sorun yoktu belirtmek...
  4. coolfrw

Yardım Mİ8 SE için hdmi kablo?

Tesekkur ederim.
  5. coolfrw

Yardım Mİ8 SE için hdmi kablo?

Mrb. Usb girişinden tvye hdmi kablo oluyormu bizim telefonlara. Nette bununla ilgili hic kaynak yok tecrubesi olan kullanan var mi? Kablosuz istemiyorum.
  6. coolfrw

Yardım Mi 8 se için en iyi global rom hangisi

Mi room 10.3.1.0 Sorunsuz. Tavsiye ederim.
  7. coolfrw

Rom [ROM][UNOFFICIAL][10.0]Pixel Experience

Hic bug olmadi 1 aydir. Gercekten ben sorun yasamadim. İlginc olan cihazlar ayni yazilim ayni deneyim farkli ve bu sadece ikimizin degil bu forumdaki cogu kullanicinin karsilastigi bir durum. Artik aklima, cihazlarin farkli uretim bantlarindan cikarak azda olsa birbirlerinden farklilastiklarini...
  8. coolfrw

Rom [ROM][UNOFFICIAL][10.0]Pixel Experience

Miroom stabil kullaniyorum, eu romlardan daha stabil geliyor bana. Hic bug'a rastlamadim. 1 gun 14 saat telefon bosta, 5 saat ekran suresi rahat veriyor. Tam sarjla gun icinde surekli kullanimla 7-8 saati gorur muhtemelen. Tavsiye ederim.
  9. coolfrw

Rom Mİ 8 SE Mi room rom

Tesekkur ederim.
  10. coolfrw

Rom Mİ 8 SE Mi room rom

Mrb. Miroom son versiyon icin twrp surumu nedir denemek istiyorum.
  11. coolfrw

Soru Mİ 8 SE Alınmalı mı?

3 aydir mi8 se kullaniyorum mi5 ten gectim onuda 3 yil kullanmistim. 1 gun yolda birakmadi. Mi8 se nin malzeme kalitesi hizi ve isciligi ust seviye. Centigi biraz buyuk ancak beni rahatsiz etmiyor. Kullanima engel hic bir sorunu yok. Alirken muhtemelen imei malum yoladan kayitli alacaksiniz...
  12. coolfrw

Soru Tercih edilen ağ tipindeki secenekler.

TD- ile baslayanlarin farki ne acaba. Speed testle hiz testi yapiyorum hepsinde ayni sonuclar cikiyor. Belki farkli baz istasyonlari icin fazladan ozellik eklemislerdir. 1560956732 :^) Evet onu sectim
  13. coolfrw

Soru Tercih edilen ağ tipindeki secenekler.

Arkadaslar merhaba. Sim kartlar ve mobil aglarda Tercih edilen ag tipinde cok fazla secenek var. Bu kadar secenek ne ise yariyor hangisini secmemiz bizim icin daha faydali hepside calisiyor.
  14. coolfrw

Rom Xiaomi.EU - MiUI 9.2.14 (Mi 5S'den Mi 5'e Doğru)

Hayir yok. Suanlik iyi gidiyor.
  15. coolfrw

Rom Xiaomi.EU - MiUI 9.2.14 (Mi 5S'den Mi 5'e Doğru)

Twrp kalkmaz. Eu romu twrp izerinden kurabilirsin. Eu rom yoksa suanda telde wipe yapmani tavsiye ederim temiz olur.
Üst Alt