Coolcool kullanıcısının son içeriği

1. C

Uygulama WhatsApp Base 2.22.24.27 | Sade Plus Mod !

Nasıl yaptınız? İstanbul'da misiniz hocam yanıniza gelsem benim tele de yapar mısınız?
  2. C

Rehber WhatsApp Yedeğini Geri Yükleme

Valla yakın olsan yanina gelecem İlker hocam. Bakırköy taraflarına işin düşerse yaz bana lütfen
  3. C

Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Allah razı olsun işiniz rastgelsin Yalniz; WhatsApp klasörünü arşivle diyerek neyi kastettiniz? Kopyala deyip başka bir yere taşımak mi kastınız ? Dosya yöneticisi girdiğim zaman WhatsApp klasörünü görebiliyorum ama klasör silinmesi mümkün değil ki kopyalama yaptıysam? Kafam çok karıştı lütfen...
  4. C

Üstad, orjinal WhatsApp silince yerel yedek onunla beraber siliniyor. Dolayısıyla sonradan yüklenen modlu whatsap yerel yedek görmüyor çünkü orjinal whatsap ile yerel yedek silinmiş oluyor. Bunu engellemenin bir yolu yok mudur. Uzantı ile ne alakası var ki bu söylediğim şeyin.
  5. C

Orjinal WhatsApp silip fouad yüklemeden evvel, verileri silmeden WhatsApp nasıl kaldırılır? Sanırım ben o sorunu yaşıyorum. Orjinal WhatsApp kaldırırken herşey siliniyor ve fouad yüklenirken yerel yedeği görmüyor haliyle. Ben nasıl verileri silmeden bu WhatsApp kaldirabilirim
  6. C

Ne yapsam olmuyor. İstanbul'daysan yanına geleyim
  7. C

Abi orjinal WhatsApp tan bu WhatsApp a geçerken yerel yedeği eskiden görüyordu lakin iki aydır olmuyor. Ya bir WhatsApp tan falan contaq kursak kardeşim çok önemli gerçekten
  8. C

İlker bey lütfen bana yardımcı olur musunuz? WhatsApp yedeğini görmüyor artık 8.86 Sürümü. Gerekirse ücretini de vereyim yanınıza da gelebilirim. Lütfen bana.yardimci olun
  9. C

Aynı sorun bende de var. Sanırım guncelleme beklicez
  10. C

Yedek alinmiyor ne tavsiye edersiniz. Yardımcı olabilecek biri yok mu
  11. C

Merhaba şu an maalesef yedek alınamıyor. Ne yapmamız lazım İlker hocam
  12. C

Çok teşekkür ederim başardım sonunda
  13. C

Yedekleme işi olmuyor yardım.eder misiniz
Üst Alt