coolbirmarti kullanıcısının son içeriği

1. C

İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

Dostlar, bataryami yeni degistirdim. Ilk defa Accubaterry ile test ettim ve boyle gozukuyor. Bir sarj ile pil sagligini anlamamiz mumkun mu? Mumkunse sanirim eski batarya takilmis, dogru mudur?
  2. C

Rom Mi 9T için EU Rom A10 12.0.6 arıyorum

Hayır yok. Yukarıda belirttiğim ROM'dan daha iyi bir batarya performansı vereceğini mi düşünüyorsunuz? 1641668964 Çok teşekkür ederim. Nasıl yapılacağını anlarsam yapacağım :)
  3. C

Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

MIUI Global 12.1.1 bu rom önerildi bana ama henüz deneme şansım olmadı. ROM nasıl yüklenir bilmiyorum :)
  4. C

Çok teşekkür ederim. Sizce de bu ROM Mi 9T için ekran süresine etki eder mi?
  5. C

kullandığını bir tema mı var yoksa farklı bir rom oldugu icin mi gostergeler boyle? hosuma gitti de o yuzden sordum
  6. C

hocam merhaba. EU Rom A10 12.0.6 bu sürümü mü kurmuştunuz acaba?
  7. C

Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

Ben de iki yıldır kullanıyorum. Kadıköy Tamirci Abi'den batarya değiştirdim ama yine çok çok az ekran süreleri alıyorum. ROM yüklemeyi düşünüyordum ama buradaki mesajlara bakınca onun da pek faydası olmayacağını gördüm. Ne yapsam bilmiyorum :/ Şu telefonla en az 7-8 saat ekran süresi almak...
  8. C

Merhabalar Telefonumda MIUI Global 12.1.1 Kararlı sürümü yüklü. Bataryamı yeni değiştirmeme rağmen batarya ömründen hiç memnun değilim. EU Rom A10 12.0.6 romunun batarya için iyi olduğunu duydum fakat daha önce ROM yükleme tecrübem olmadı. Bu romun linkini paylaşabilecek olan var mı? Google'da...
Üst Alt