coolbaris11 kullanıcısının son içeriği

1. C

(2 Adet) Nohon Mi5 Batarya BM22

Piller satildimi acaba?
  2. C

Yardım mi 5 prime telefon açılmıyor

Sorun Otto_man hocam tarafından uzaktan bağlantıyla çözülmüştür.Kendisine binlerce kere teşekkür ederim.Bu forumu yaşatan herkese minnettarım.
  3. C

hocam bi gelişme yok mi flash ile rom atamıyorum yada ben beceremiyorum. hala aynı
  4. C

tamamdır hocam deniyorum ben hala :/
  5. C

Arkadaşlar merhaba.telefonum recovery modda eu rom kurarken hata verdi.reboot sistem yazısı çıktı altta,tıkladım.telefon kapandı ve bir daha açılmadı.şarja taktığımdada şarj ışığı dahi yanmıyor.aygıt yöneticisinde qualcomm hs-usb QDloader 9008 (com30) şeklinde görünüyor.telefonu pc ye...
  6. C

Yardım mi5 kapandı açılmıyor

hocam yarın batarya gelicek eğer açılmaz ise yine teamwiewer den bağlanıp bi bakabilirmisiniz vaktiniz olursa? daha önce böyle olup kurtarılan telefonlar olmuş araştırmama göre :(
  7. C

Telefon tepki vermez diyorsunuz.peki zenex hocam edl moddan nasıl çıkartırım bu telefonu? ne yapmam gerekir ne olur yardımcı olun kafayı yicem artık :(
  8. C

şarjıda %60 vardı.şarja taktım şarj ışığı dahi yanmadı telefonun :(
  9. C

zenex hocam bataryayı sökmeden önceki tepkileriydi bunlar.bataryayı sonra söktüm ben.
  10. C

ama mi flashta denedim telefonu görmedi.güç tuşuna bastığımda ne ekran geliyor ne bi ışık yanıyor.sadece pc ye kablo ile bağlıyken güç tuşuna basınca yeni donanım buldu sesi geliyor ardından donanım çıkarıldı sesi geliyor.ama telefon ekranında hiç tepki yok
  11. C

eğer dediğiniz moda geçmişse ne yapmam gerekir? nasıl eski haline çevirebilirim?
  12. C

telefonun bataryasını söküp takayım dedim.o sinirle bataryada elimde kaldı.geçici olarak n11 den bi batarya aldım.yarın takıp tekrar açmayı deneyeceğim :(
  13. C

ses geliyor ama dosya v.s hiçbişey görünmüyor :/
  14. C

ses kısma+güç & ses açma+güç & sadece güç.hiçbirine cevap vermiyor telefon.nasıl açabilirim bu durumda?
  15. C

arkadaşlar merhaba.telefonuma recovery modda rom kurarken üstte failed falan yazdı altta reboot system yazısı çıktı tıkladım.telefon şimdi açılmıyor.bilgisayara bağladığımda güç tuşuna basılı tutunca yeni donanım sesi geliyor.ne yapmalıyım telefonu açmak için? :/
Üst Alt