Colakoglu61 kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Açılmayan cihazdan fotoğrafları nasıl kurtarabilirim?

Bu şekilde çözebilme ihtimali varsa akşam deneyip sonucuda yazarım.
  2. C

Bilgisayara bağladım aygıt yöneticisinde android olarak görüyor ancak dosyalar gözükmüyor.
  3. C

Merhaba arkadaşlar, Kardeşim cihazı note 5'te hafıza dolu uyarısı alıyor sürekli daha sonra diyerek erteliyordu. En son uyarıda sonra demesine rağmen uyarı peşpeşe gelmiş ve en sonunda cihaz hata raporu oluşturmuş kardeşimde cihazı yeniden başlatmış. Cihaz açılmadı hep mi ekranında kalıyor...
  4. C

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Mi6 cihazımda güncellemeden sonra şarj konusunda memnun değilim. Çok hızlı tükeniyor sizlerde de oldu mu? Çözüm önerisi olan var mı?
  5. C

MIUI 11 Mi6 Global Kararlı V11.0.3.0 PCAMIXM İndirme Bağlantıları

Güncellemeden sonra şarj konusunda çok sıkıntıya düşüyorum. Özellikle mobil veride çok hızlı şarj tükeniyor. Sizlerde böyle bir sıkıntıyla karşılaştınız mı?
  6. C

Yardım Takvim Sorunu

Güncel, yardımlarınızı bekliyorum Edit: arkadaşlar cihaza google takvim uygulamasını indirdim, oradan istediğim takvimin sekronizosyonunu açtım xiaomi takvimde de gözükmeye başladı sorun çözüldü.
  7. C

Yardım Takvim Sorunu

Merhaba arkadaşlar, tekrar konu açmak yerine bu başlık altında yardımlarınızı bekliyorum. Google takvim hesabıma bir takvim aboneliği oluşturdum. Tuttuğum takımın maç fikstürü takvime entegre oldu. Tarayıcıdan takvimi açtığımda o etkinlikler gözükmekte ancak mi takvimden göremiyorum. Google...
  8. C

Rom Mi 6 Global Kararlı MIUI 10 V10.3.4.0 OCAMIXM İndirme bağlantısı

Komik bir karakter Bak arkadaşım isteğim dark mod kapatmak değil. Mi6 ya hatalı olarak gelen karanlık modu tam anlamı ile düzgün kullanmak. Ayarların dark olması ve bildirimlerin daha okunaklı olması gibi. Varsa bir önerin yaz.
  9. C

Dark mod konusunda bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyoruz.
  10. C

Dostum kendi cahilliğinden karşındakileri de cahil zannetme.
  11. C

Bende olmadı varsayılan ve klasik ikisinde de duruyor karanlık mod.
  12. C

Xiaomi'den bi nebze daha soğudum malesef. Güncellemeyi iyice düzeltin öyle gönderin. Bildirim ekranı, mesajlar filan karanlık moddayken ayarlar ekranı beyaz. Çok amatörce ve istemiyorsan kapatamıyorsun.
  13. C

Güncelleme MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi

Ayarlar - Ana Ekran - Tasiye göster seçeneğini kapatman yeterli.
  14. C

Rom Mi 6 V10.2.1.0.OCAMIXM güncellemesi

Teşekkürler birkaç gün bekleyeceğim olmazsa bu işlemi deneyip sonuçları yazarım.
  15. C

Rom Mi 6 V10.2.1.0.OCAMIXM güncellemesi

Aynı uyaruya bende tamam dedim.
Üst Alt