cokoy kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Mi note 3 ve Xiaomi ANC & USB-C kulaklık problemi

Yanlışlıkla iki tane açmışım, yineticilerden bir tanesinin silinmesini rica ettim. Kullandığim markanın ismini istemekle alakali bir şey değil, kulaklığı bagladigimda menü deaktif olmakta, ekolizer i bile kullanamıyor sunuz, yani telefon sizin kablolu kulaklık bagladiginizi görmüyor, siz hangi...
  2. C

Gearbest'ten xiaomi ANC USB type c kulaklık satın aldım fakat kulaklik telefonun kulaklık ayar menüsünde yer almıyor, bu yüzden tam anlamiyla kulakliktan istediğim performansı alamıyorum. Telefonda global 9.1.4 yüklü, xiaomi firması mi note 3'e type c kulaklık çıkışı koyuyor, yine bu çıkışa...
  3. C

Gearbest'ten xiaomi ANC USB type c kulaklık satın aldım fakat kulaklik telefonun kulaklık ayar menüsünde yer almıyor, bu yüzden tam anlamiyla kulakliktan istediğim performansı alamıyorum. Telefonda global 9.1.4 yüklü, xiaomi firması mi note 3'e type c kulaklık çıkışı koyuyor, yine bu çıkışa...
  4. C

Mi4 depolama alanı

Kendi kamerası üzerinden yapamadım,fakat cinema fv 5 ayarlarından depolama birimini otg flash belleği seçerek hallettim,teşekkürler.
  5. C

Mi4 depolama alanı

Tamam bi deneyeyim,teşekkürler
  6. C

Mi4 depolama alanı

Arkadaşlar merhaba, 16 Gb.lık mi4 cihazımın depolama alanı yetersiz olduğu için 32 Gb.lık micro usb.li flash bellek aldım,bunu telefona takıp örneğin cihazın kendi kamerası ile çekeceğim video kayıtlarını doğrudan bu usb.ye kayıt edebilirmiyim? Eğer olmuyorsa cihazın kendi dahili hafızasındaki...
Üst Alt