Cojx kullanıcısının son içeriği

1. C

Soru Miui 11 guncellemesi

Merhabalar, Redmi 7 cihazımı aldığım günden beri güncellemedim, güncellemelerin yavaşlatacağı ve batarya performansını düşürebileceğini düşündüğüm için. Birinci sorum güncellemeli miyim? İkinci sorum ise 10.3.4.0 güncellemesi geldiginde notlarda kamera gece modu eklendi yazıyordu ancak 11.0.2.0...
  2. C

Soru Xiaomi redmi airdots

Kablolu kulaklığım şu an var. Kablo ile ugrasmak istemedigimden alma niyetim var ama bilmiyorum.Saticilar arasinda hb bulunmuyor su an malesef. Diğer satıcılar acaba Çin'den getirdikleri ürünleri satıyor olabilir mi diye aklıma takılıyor. Piyasada orijinalinden çok çakması var ne yazık ki...
  3. C

Soru Xiaomi redmi airdots

Hepsiburada üzerinden redmi airdots almayı düşünüyorum ama ürünler orijinal mi, xiaomi türkiye garantisi kapsamında mı bilmiyorum. Bu konular hakkında bilgi sahibi olan varsa yardimci olabilir mi? Teşekkürler
  4. C

Soru Redmi 7 ROM güncellemeli miyim?

Merhaba, Geçen hafta aldığım Redmi 7 cihazım var şu an MIUI V10.2.3.0.PFLMIXM yüklü. Bugün V10.3.4.0.PFLMIXM geldi ama güncellesem mi kararsız kaldım. Daha önce kullandığım telefonlarımda güncellemeleri yaptıktan sonra memnun kaldığım neredeyse hiç olmadı, bu cihazda da aynısı olur düzgün...
Üst Alt