cohci52 kullanıcısının son içeriği

1. cohci52

Rom Xiaomi 13 Ultra Greeshan Repack HyperOS v1.0.3.0 Android 14

Paylaştım hocam,alıntı yaptığınız sayfada. Mi 13 Ultra cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. cohci52

Rica ederim hocam,çeviri için yama modülü denemedim hiç,konu başlığında site linki var isterseniz oradan bakabilirsiniz.Greeshan romu defalarca farklı cihazlarda kullandım,açtığım konulardan da takip edebilirsiniz bu cihaz için yapması beni özellikle sevindirdi gayet iyi bir geliştirici.Her...
  3. cohci52

Ekran süresi ayarları için önce lsposed indirip kurulum yapın sonra yukivoyager kurup ayarlardan ekteki ekran görüntüsündeki gibi uygulayabilirsiniz.Uygulamalar ekte mevcuttur.İyi forumlar.
  4. cohci52

Rica ederim.Mutlaka deneyin hocam. 2304FPN6DG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. cohci52

Pil süresi magisk modül ile gösteriyor,iki gündür kullanıyorum gayet iyi bence hocam.Hem ekran süresi hemde stabil olarak gayet güzel. 2304FPN6DG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. cohci52

Merhaba hocam ☺️ bende özledim forumu epey oldu giremiyorum yoğunluktan ama ara ara fırsat bulup girmeye çalışıyorum artık.Bu arada bizim tayfalardan (ekipten)çok kişi kalmamış sanırım,sizi görmekte güzel.
  7. cohci52

Geliştirici: Xiaomi, greeshan Arayüz dili: Çok dilli Site linki: Greeshan.ru Öncelikle buradaysa umarım buradadır sevgili Skorpi hocamın ve tüm site yönetici hocalarımın ve değerli forum üyelerinin bayramını kutlarım.Sağlıklı mutlu huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Greeshan rom, içinde...
  8. cohci52

Sohbet Sohbet köşesi

Selamlar Hayırlı günler diliyorum herkese, iyi forumlar. Saygı Özlem ve Minnetle... M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. cohci52

Rom Redmi Note 7 CrDroid 6.9 Android 10 (UnOffical) 30.08.2020

Konu başlığında detaylı anlatım mevcut hocam, uygulayabilirsiniz oradaki gibi. M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. cohci52

Sohbet Çanakkale Zaferimizin 106. Yılı Kutlu Olsun

Başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını, şehitlerimizi, gazilerimizi ve kilolarca ağırlığı olan mermiyi sırtlanan Seyit Onbaşımızı ve adını bilemediğimiz diğer tüm kahramalarımızı saygı ve minnetle anıyoruz. Rabbim hepinizden razı olsun. Ruhunuzun şad...
  11. cohci52

Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Evolution X 5.5 Rom Android 11 (Offical) 02.03.2021

02.03.2021 Güncelleme ve değişiklikler ROM değişiklikleri: AbsSeekBar: GrowRect hesaplamasını düzeltildi AbsSeekBarTest: dpToPixel hesaplamasını düzeltildi APN Yesss için IPV4V6'yı etkinleştirildi Evolver: Her zaman ekranda planlamaya izin verildi IDEClock: Görüntülenmeyen önizleme düzeltildi...
  12. cohci52

Mod Mi 9T Pro Özel Filigran Mod (EU 12.0.6 Stabil) / Ottoman

Elinize emeğinize sağlık hocam.Teşekkürler [emoji120] Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. cohci52

Çözüldü Format Data Yapınca 2 Depolama Gözükmesi ?

Tek reboot recovery yapıldığı için çift depolama görünüyor hocam.İlk depolama alanına atıp işleme devam edebilirsiniz,diğer twrp lerde de aynı sorun oluyor genelde.Önceden iki defa recovery yapıyorduk sorun olmuyordu şimdi ikincisinde fastboot a düşüyor. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk...
  14. cohci52

Sohbet Korona Deneyimim

Geçmiş olsun hocam, inşallah bitecek ve geçecek bu günler. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. cohci52

Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Resurrection Remix Rom (Android 10) (Offical) 19/12/2020

19/12/2020 Güncelleme ve değişiklikler 8.6.5'e yükseltildi • Aralık Güvenlik Yaması • Çeviri Yukarı Akış • İkincil kullanıcılar için ağ izolasyonunu düzeltin • Başlatıcı güncellemeleri • OP7Pro'dan SoundFX kitaplıklarını güncelleyin, bu nedenle ses çatırtılarını düzeltmelisiniz 19/12/2020
Üst Alt