Coen kullanıcısının son içeriği

1. C

Uygulama Redmi Note 7 ve Note 7 Pro’ya Google Kamera (GCam) yüklemek.

Telefon note 7 pro değil değil mi? İndirme linkini ve hangi versiyonu indirdiğinizi paylaşabilir misiniz ?
  2. C

Rom Redmi Note 7 MIUI V10.3.10.0 PFGMIXM Global Rom Recovery - OTA - Fastboot İndirme Bağlantıları

Dün kuzenim güncelledi 10.3.6 dan 10.3.10 a. Sanırım geri çekme olayı yok.
  3. C

Yardım Redmi 7 ekran koruyucutavsiyesi

Ekran koruma olarak marka vermek gibi olmasın :) samsung a 50 ekran koruyucu neredeyse tam kaplıyor ekranı. Ben öyle yaptım note 7 ye. Memnunum. Hatta satıcı da bilmiyormuş ben söyleyince birşey daha öğrendim, milleti yok diye geri çeviriyordum dedi. Neredeyse bedava verecekti adam :) Kamera...
  4. C

Yardım Rn7 10.3.10.0 , sürümü hakkında

Güncelleme büyüklüğü ne kadardı MB ya da GB? Bir de değişiklikler neler olmuş batarya, bildirim vs. kullandıkça ortaya çıkanları yazarsanız...
  5. C

Yardım Rn7 10.3.10.0 , sürümü hakkında

Geri çekilmiş olsa bugün bana güncelleme uyarısı gelir miydi acaba? Güncellemeyi denemedim henüz, belki hata mesajı verecek ama. 10.3.6 dayım şuan. Emin misiniz geri çekildiğine?
  6. C

Soru 10.3.10 Güncellemesi Geri Mi Çekildi?

10.310 da batarya süresi aynı diyen de var. Azaldı diyende... Bende de 10.3.6 vardı en son. Bugün 10.3.10 uyarısı geldi. Son sürümü indirenler tecrübelerini paylaşırsa seviniriz.
  7. C

Rom Xiaomi Redmi Note 7 - Resmi ROM Koleksiyonu - Global | Avrupa | Çin | Hindistan | Rusya

Bende de ekran süresi aynı hemen hemen. Bugün 10.3.6 da iken, 10.3.10 güncelleme uyarısı geldi telefona. Daha yapmadım güncellemeyi. 1567598149 10.3.10 tecrübelerini bekliyoruz. Gerek batarya ekran süresi gerek diğer geliştirmelerle ilgili 8-|
  8. C

Rom Redmi Note 7 MIUI V10.3.9.0.PFGMIXM | Global Kararlı ROM

10.3.10.0 güncelleme uyarısı bana da bugün geldi. Henüz yapmadım. Global romdayım şuan. 10.3.6 dan direkt bu güncelleme uyqarısı geldi. Arada 10.3.9 vs gelmedi telefona.
Üst Alt