cnrkty kullanıcısının son içeriği

1. cnrkty

Rom Redmi Note 12 Pro / Pro+ 5G ( ruby ) Global MIUI V14.0.5.0.TMOMIXM Android 13 Güncelleme Bağlantıları

Güncelleme yok görünüyor. Manuel olarak kurulumu olmuyor. Yüklemek istediğiniz güvenlik sürümü kullandığınız sürümden daha eski uyarısı veriyor.
  2. cnrkty

Yardım Note 12 Pro 5G Şebeke Sorunu

DFT Pro ile sebeke sorunu kesin olarak çözülüyor. Tabi ücretli bir program. IMEI işlemi yapan arkadaşlar şebeke duzeltme işlemini yapabiliyor. IMEI işlemi yapan arkadaşa düzeltmesi için söylediğimde çekmeyen telefon sorunsuz hale geldi.
  3. cnrkty

Yardım Redmi Note 12 Pro 5G direnç değişimi

1000 TL civarı yapıyorlar.
  4. cnrkty

Direnç ile ilgili sıkıntı çıktı direnç değişimi yaptı ve global rom yükleyip geri verdi şuanda bir sıkıntı yok. Direnç değeri konusunda bilgi veremem dedi ama işi bilen anlayan kişiler sorunsuz bir şekilde yapıyor. Bir direnç değişiminden sonra şebeke sorunu çıkarsa eğer dft Pro ile sebeke...
  5. cnrkty

Tamam hocam teşekkür ederim. Değeri sorup değişimini isteyeceğim.
  6. cnrkty

Hocam ekran görüntüsü bu şekildedir.
  7. cnrkty

Merhaba arkadaşlar. Redmi note 12 pro 5G (ruby) cihaza direnç değişimi yaptırdım. Telefonda 14.0.2 Tayvan rom'u yüklüydü. O şekilde rom hiç değişmeden direnç işlemini yapmış arkadaş. Fakat şu anda telefonda bulunan rom'dan başka rom yüklemeye kalktığım zaman nv data hatasına düşüyor...
  8. cnrkty

Satış Endonezya üretimi global cihazlar

Redmi Note 12 Pro güncelleme ve imei hakkında bilgi alabilirmiyim.
  9. cnrkty

Rom DerpFest Tango - OFFICIAL | Android 13

Boot etmiyor. Açılmıyor. Cok uzun bir süre bekledim boot ekranın sürekli kalıyor.
  10. cnrkty

Yardım Mi 8 Lite Bootloader Kilidi Açma ve Kapatma

Miui sitesinden indirdim. Rom Linki: http://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.QDTMIXM/platina_global_images_V11.0.1.0.QDTMIXM_20200310.0000.00_10.0_global_a7ea0cce0f.tgz miFlash 25.04.2017 Linki : http://www.mediafire.com/file/d8s21v7lkysms7s/MiFlash20170425.zip/file
  11. cnrkty

Bana göre en sorunsuz sürüm olan miflash sürümü 25.04.2017 versiyonu ile clean all and lock seçeneği ile romu flashladim ve herhangi bir sorun yaşamadan boot etti. Ama rom'u flashlarken klasör isimleri arasında herhangi bir boşluk olmasın ki hataya sebep de vermesin.
  12. cnrkty

Evet ben 2 sefer bootloader açıp kapattım herhangi bir sorun olmadı. Zaten bootloader 1 kere süre bekledikten sonra tekrar kilitlerseniz süre beklemeden tekrar açmak mümkün oluyor.
  13. cnrkty

Mod Mi Band 4 Glow UI Custom Res (v66)

Hayır. Eski firmware yukledim
  14. cnrkty

Mod Mi Band 4 Glow UI Custom Res (v66)

Connect to Mi Fit to update again uyarı veriyor.
  15. cnrkty

Mod Status Bar Logo Ekleme(Operatör Simgeleri) MIUI 9 Uyumlu

Mi4'te sorunsuz çalışıyor. :) Elinize sağlık. Teşekkürler.
Üst Alt