cnkylii kullanıcısının son içeriği

1. C

Soru Miui11

Redmi Note 7 için MIUI 11 sürümü alan arkadaşlar var mı yoksa da ne zaman gelecek bilgisi olan arkadaşlar söyleyebilir mi?
  2. C

Yardım Xiamio Redmi Note 7 cihazımda Günceleme sorunu

Forumda sürümün indirileceği linkleri buldum redmi note 7 konusuna girdiginizde ulaşabilirsiniz resmi rom içinde var eğer beklemek istemiyorsaniz
  3. C

Bende şu anda yok cidden çözümü ne bunun siz yaptınız mı acaba guncellemeyi
  4. C

Bende de uygun guncelleme yok diye uyarı veriyor herkes güncellemiş mi acaba 10.3.10.0 güncellemesine
  5. C

Yardım redmi note 7 kılcal çizik problemi

Kesinlikle en azından şu anlık sadece 1 çizik daha fazla oluşmadan taktiricam tavsiye için teşekkürler
  6. C

Yardım Ekranda oluşan kılcal çizikler ve tam ortasında ufak bir kırık gibi delik

Aynen sağlamlık var video da göstermediler sadece dayanıklılığını gosterdiler.Sert bir darbe de diğer telefonlara göre daha dayanıklı ama kılcal çizik gibi etten püften çizikler de gerçekten de dayanıksız forumda da bir kaç kişi rn7 nin nano cam olmadan kullanırken dikkatli olun önerileri hala var
  7. C

Yardım Ekranda oluşan kılcal çizikler ve tam ortasında ufak bir kırık gibi delik

Kırdığı doğru cevizi kırıyor kırmasına Türk YouTuber denemişti sağlamlık var ama çizikler konusunda sıfır
  8. C

illaki olur da nasıl olabiliyor aklım almıyor ya gözün gibi bakıyorsun önde küçük bir kılcal çizik bu kadar da mi kalitesiz gorilla glass 5
  9. C

Hacı o bende de oldu bugün farkettim bir tane ciziği,satın aldığım yer 2 hafta geçtiği için herhangi birşey yapabileceklerini söylemediler garantiye gönderin belki ücretsiz değişim yapar dediler ama yapmazlar kullanıcı hatası sayıp
  10. C

Telefonumu alalı 1.5 ay oldu cebimde hiç taşımadım vb kart,bozuk para ile de taşımadım arkasında kılıf vardı önde yoktu ama küçük bir kılcal çizik oluştu bu sorunu yaşayan var mı yada herhangi bir çözümü yok mu bunun? Ayrıca hiç darbe almadı telefonun ekranını bezin üstüne koydum sürekli olarak
  11. C

Çözüldü GPS çalışmıyor

her yerde araştırdım bir türlü bulamadım sağolasın dostum
  12. C

Çözüldü GPS çalışmıyor

Arkadaşlar aranızda redmi note 7 de GPS acilmamasi sorunu yaşayan var mı yüksek doğruluk bölümünde çalışmıyor sadece pil tasarrufu ve yalnızca cihaz seçeneklerinde çalışıyor hatta pil tasarrufu seçeneğine aldığımda konumu hiç açamıyorum sorun nedir bir türlü de bulamadım Global rom,10.3.6.0...
  13. C

Soru Şarzın hızlı bitmesi

Beyler o değil de daha bugün 8 saat 10 dakika ekran süresi aldım ve tam 2 gün olmasına 2.5 saat kala sarzi bitti aslında çok iyi az önce şarz ettim şimdi de 45 dakika da yüzde 16 şarz yedi pil kullanımı ekranda yüzde 44 oldu ya yeni sürümün acizligine kaldık yada benim telefonda bir batarya...
  14. C

Soru Şarzın hızlı bitmesi

Teşekkür ederim bunu denicem otomatik parlaklıktan çıkardım su anda yüzde 5 parlaklıkta denedim ama yine aynı değeri veriyor
Üst Alt