cngkn kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Mi 10T bataryasi 5000mah yerine 3000mah gozukuyor

Merhabalar, Mi 10t apollo cihazimin batarya kapasitesi 5000mah olmasina ragmen CPUZ'de 3000mah gozukuyor. Son zamanlarda da bataryam eriyor resmen. Global son surumdeyim.
  2. C

MIUI 12 Mi 10T / Mi 10T Pro Global Kararlı Rom V12.1.1.0.RJDMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Suan 12.0.11 android 10 versiyonundayim, sizce guncellemeli miyim android 11'e?
  3. C

Yardım Mi 10T Pro vs Poco F3

Yorumunuz için teşekkürler, farkettiyseniz Mi 10T Pro'ya göre kötü dedim. Karşılaştırma videolarını izledim, lenslerine baktım ona göre bu kanıya vardım. İyi kötü göreceli zaten ama körü körüne kötüdür demedim. Faturasız hocam.
  4. C

Yardım Mi 10T Pro vs Poco F3

Merhabalar, telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. Bütçem yaklaşık 4 bin TL civarında. Mi 10T Pro ve Poco F3 modelleri arasında kaldım. Daha önce hiç POCO cihaz kullanmadım hepsi Xiaomiydi bu yüzden biraz çekincem var diyebilirim. Günlük kullanım, sosyal medya, bankacılık, mesajlaşma vs için...
  5. C

Yardım Satıcı önerisi

elden almam çok mühim değil satıcı güvenilir olduğu sürece, yanlış anlamayın genel konuştum.
  6. C

Yardım Satıcı önerisi

İstanbul içerisindeyim, Mi 10T Pro almayı planlıyorum. Garantili garantisiz farketmez önerebileceğiniz bir satıcı var mıdır? Fabrikasyon hatalara karşı iade/değişim yapan (1ay,3ay olabilir) bir yer olması tercihimdir. Bildiğiniz üzere elektronik biraz şans işi olduğu için, sorun çıkarsa uğraşmak...
  7. C

Sohbet Maksimum 3700 TL'ye öneri

kamera performansı olarak nasıldır bir bilginiz var mı?
  8. C

kusura bakmayın
  9. C

Selamlar arkadaşlar annem için telefon almayı planlıyorum, garantili garantisiz farketmez. Kullanış amacı whatsapp, instagram , youtube ,internette surf, ve en önemlisi fotoğraf çekmek olarak kullanacaktır. Mi note 10 ve samsung m51 düşündüm. Poco F2 ise işlemcisi güçlü fakat kamerası mi note...
  10. C

Yardım Mi9T Ekran Değişimi hakkında

Hocam aldiginiz ekrandan memnunsaniz linkini atabilir misiniz? Bir de satin alip arkadasinizin taktigi ekran ile servise taktirdiginix ekran arasinda kalite farki var mi?
  11. C

hocam ben kendim takabilirim ekranı, siz hangisini önerirsiniz n11 mi yoksa götürüp taktırmayı mı?
  12. C

Yardım Ekran Değişimi

Selamlar arkadaşlar, Kısa bir süre önce talihsizlik sonucu 9T Pro cihazımın ekranı kırıldı. Ekran değişimini kendim yapabilirim. Kaliteli bir ekran satın alabileceğim bir yer önerisi olan var mıdır? N11 gibi sitelerde birkaç ilan gördüm fakat güvenemedim. Daha önceden satın almış olan birisi...
  13. C

hocam yeni takılan ekranın kalitesi nasıl peki? AMOLED mi o da?
  14. C

Yardım Amazfit Stratos Pace 2 tamirini yapabilecek kimse yok mu?

[GUIDE] Restore Null SN and locked Bootloader|Wrong ROM flash|Amazfit Pace & Stratos şu linke bakarsanız, root erişiminiz var ise adbden bağlandığınızda, kurtarılabilir olduğunu söylüyor. fakat yok ise kurtarılamaz şeklinde belirtmişler
Üst Alt