cmmndr43 kullanıcısının son içeriği

1. cmmndr43

Soru Otomatik Sessiz moda alıyor

Açık ya seviye aramada sessize geçitor uyarı veriyor birde
  2. cmmndr43

Gördüm o ayarlarıda hepsi kapalı o ayarda yer alan sessiz moda geçiyor direk 1573409934 Normalde böyle ama çağrı gelince hiç çalmadan sessize geçiyor
  3. cmmndr43

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

Güncellemeden sonra tlfona arama gelince kendiliğinden sessize geçiyor tlf hiç çalmadan nerden ayarlanıypr yardımcı olabilecek varmı
  4. cmmndr43

Arkadaşlar ben göremedim galiba ayarlarda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Çağrı geldi mi telefon kendi sessize geçiyor. Çalmıyor
  5. cmmndr43

Sohbet 11 Kasım İndirimi

Kullanılıyor diye biliyorum geçen senede elektronik kategoride geçerli değil diye gözüküyordu da kullanmıştım. En kötü ihtimal bir kaç hafta daha bekleyip black friday indirimlerinden alabilirsin o zmn da güzel indirimler oluyor
  6. cmmndr43

Sohbet 11 Kasım İndirimi

Kupon kullanırsan indirimli oluyor piyasanın baya altına alabilirsin. Geçen sene mi 8 aldım o siteden 200 tl düşük fiyata almıştım
  7. cmmndr43

Haber MIUI10.3.5.0 Kararlı Çıktı!

Bu özellikler mi8 e 10.3.3 de geldi daha yeni
  8. cmmndr43

Çözüldü Mi 8 Güncelleme Alamıyorum

Bende de sistem uygulamaları güncellemeleri gelmiyor. Bağlanamıyor sonra tekrar deneyin diye bir uyarı veriyor. Herkeste var mı bu sorun yoksa sadece bende mi
  9. cmmndr43

Haber Android Q alacak Xiaomi modelleri belli oldu!

poco f1 güncellemeyi alamıyor mu ki
  10. cmmndr43

Haber Cep Telefonlarına ÖTV Zammı Geldi!

Tmm vergi koysunlarda ithalatı azaltılmış döviz açığı olmamış olurda ama önce dışarıda üretilen telefonlarla aynı seviyede aynı kalitede üretebildiğimiz yerli telefon markalarımız olur ondan sonra. Snn elinde üretebildiğin bir marka yok telefonlara sürekli ek vergi getiriyorsun. Taş devrine...
  11. cmmndr43

Yardım Google Camera Config

Arkadaşlar biz apk olarak kurduk google camerayı. Portlama yapmadan güncellemek mümkün mü veya yeni sürümlerinin apk olarak bulabileceğimiz bir yer varmı
  12. cmmndr43

Yardım Onerilenleri kapamama rağmen reklam geliyor

uygulamalara özel reklamları kapatma özelliği de varmı. durduk yere n11 reklamları geliyor bazen ali express reklamı açılıyor
  13. cmmndr43

Yardım Merhabalar bu ara telefonda uygulama geçişlerinde reklam çıkıyor

ben bunları denetim çözüm olmadı telefon dururken ekranda reklam açılıyor
  14. cmmndr43

Sohbet poco 2350 tl ye alınır mı ?

sd 845 kullanan en ucuz telefon, bence honor play yanından bile geçemez poco nun
  15. cmmndr43

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

güncellemenin fastbot linkini verebilirmisiniz. göremedim de ben
Üst Alt