cmert kullanıcısının son içeriği

1. cmert

Soru Hangi Gapps'i kurmalıyım

en temel versiyon olan "core" tavsiye edilir. eksik olan uygulamaları zaten play store den temin edebiliyorsunuz
  2. cmert

Satıldı (SATILDI) Google Pixel 5 (8-128GB)

cevabınızı yeni gördüm satıldı hocam
  3. cmert

Satıldı (SATILDI) Google Pixel 5 (8-128GB)

kayıtlı, tamir görmemiş herseyi orijinal. kozmetik 9.5/10 fiyat 7850 tl
  4. cmert

Araçlar APatch - Kernel tabanlı ROOT ve modül yönetim sistemi

oluşturduğumuz boot.img dosyasını roma gömerek sıfırdan romla birlikte kurulum yapma niyetindeyim. bu şekilde kurulum yapan var mı? yoksa twrp ile sonradan flashlamak mı daha doğru
  5. cmert

Araçlar APatch - Kernel tabanlı ROOT ve modül yönetim sistemi

kernelsu kullanan biri olarak en sıkıntı çektiğim durum custom rom larda uygun kernel olmamasıydı. apatch bu sorunu kökten çözecek anlaşılan... takibe alıyorum en kısa sürede uygulamaya geçicem
  6. cmert

Soru crDroid Önerisi Mi 8

crdroid aosp tabanlı rom malum. miui ye göre sistem kaynaklarını daha az tüketir. gapps paketi yüklemezseniz sadece mecburi kaynakları tüketir. haliyle daha seridir ve batarya tüketimi daha iyidir. crdroid kişiselleştirme olarak piyasadaki en iyi romdur. artılarını uzun uzun saymak zaman alır...
  7. cmert

Yardım Mi 8 ahize sorunu

aosp tabanlı bir rom yükleyip deneyin bir de
  8. cmert

Yardım Mi 8 ahize sorunu

ahizeyi söküp filtresinden ışığa tutunca tüm delikler açık görünüyor mu
  9. cmert

Rom LineageOS 21.0 Resmi (Android 14)

linkini paylaştığım kaynaktan edindim. görünüyor zaten
  10. cmert

HyperOS Mİ 9 - HyperOS 1.0.7 Android 14 EU Rom

dahili kernelsu ile gelmesi çok güzel
  11. cmert

Soru Kopan Anakart Parçası

elimde arızalı bi tane mi 6 vardı. merak edip baktım henüz kopmamış ama o kısmı kaldırınca geliyor :)
  12. cmert

gunluk kullandigim cihaz olmadigi icin hic uygulama yukleyip denemedim acikcasi. biraz los 21 e baktim koydum kenara :)
  13. cmert

21 versiyon için kernelsu : lineage-21.0-20240109-sagit.zip bugün merak edip yedek telefonuma yükledim. bazı uygulamaları güncellemeleri iyi olmuş. galeri uygulamasının henüz dil desteği yok ve eskisinden daha kötü bence. en basitinden foto düzenleme seçeneği bile yok. umarım ilk sürüm diye...
  14. cmert

21 versiyonu geri çektiler sanırım hala 20 de görünüyor
Üst Alt