cmdapple kullanıcısının son içeriği

1. C

Soru mi9t kamera sorunsalı

Merhaba, Bende mi 9T kullanıcısıyım. Ben portre modunda bu durumu yaşıyorum akıcı değil. Fotoğraf modunda sorun yok. Gcamde portre modunda bu sorun yaşanmıyor. Açıkçası bi çözüm bulamadım. Çözüm bulan arkadaşlarım varsa değerli fikirlerini rica ederim :)
  2. C

Sohbet K20 pro ekran yenileme hiz 75hz

Cok az oldu. Yani oyun oynamam genelde sosyal medya youtube kullanırım. Aynı kullanımda 60hz %70 kalıyorsa bunda %65 gozlemledim. Ama konusmak için bence erken.. 90hz sadece denerim çıkarsa bence 75hz ideal bu arada..
  3. C

Merhaba, Öncelikle forumda daha yeniyim yanlışım olursa affola :) Sıra ile anlatmam gerekirse. 1- cihazı unlock hale getirdim. 2- Forumda mi 9t alanında tek tıkla twrp kurulumu ile ilgili bir tool mevcut onu kurdum. (Yapanın ellerine sağlık) 3- magisk dosyasını twrp üzerinden kurdum. 4-...
  4. C

Merhaba, Dün akşam saatlerinde mi 9t cihazıma 75hz işlemini yaptım. Gayet başarılı. Ekranda herhangi bir renk bozulması yok ve pürüzsüz. Buna alıştıktan sonra 60hz gerçekten berbat gelicek. :) Kaynak: [MOD][ROOT] Overclock your screen to 75hz refresh rate (other refresh rates later) 1564036274...
Üst Alt