clupturk kullanıcısının son içeriği

1. C

Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

eu beta haftalık romda dün gelen güncellemeden sonra telefon konuşması sırasında ekran kararmıyor bir çözümü var mı acaba?
  2. C

Yardım Mi fit uygulaması nda oturum açma sorunu.

teşekkür ederim.
  3. C

Yardım Mi fit uygulaması nda oturum açma sorunu.

10.3 stable sürümündeyim. mifit in hemen hemen tüm sürümlerini denedim olmuyor. Forumda daha önce aynı sorun ile ilgili diğer konulara baktım uyguladım olmadı. Çözüm önerisi olan var mı?
  4. C

Mİ 5x Güncelleme

Teşekkür ederim.
  5. C

Mİ 5x Güncelleme

Bugün tekrar denedim yine yuklemenin yarısinda restart yaptı ama yeni sürüme geçti Eu stabil olan romu direkt bunun üstüne kurabilirmiyim veya nasıl yapmam gerek. Bu arada ilgi alakamız için teşekkür ederim.
  6. C

Dual Sim Dual Active Modeller?

Biraz hortlatmak gibi olacak ama :) Ben bu özelliği asus zenfone 2 den başka bir cihazda görmedim.
  7. C

Mİ 5x Güncelleme

Şimdi farkettim twrp değil teamwin recovery :) Ayrıca yükleme esnasında video çektim failed veriyor Videoyu şuanda yüklüyorum buraya link koyacağım Durum bu üstad :) https://photos.app.goo.gl/vTV1tfVCQFKGlEHv1
  8. C

Mİ 5x Güncelleme

Hiç bir şey degismiyor üstad
  9. C

Mİ 5x Güncelleme

Twrp kurulu hocam yükleme başladı Başladı derken tekrar denedim yanlış anlaşılmasın hemen hemen yüzde 50 de reset attı
  10. C

Mİ 5x Güncelleme

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Daha önce linkini verdiğiniz rom ile benim soruma verdiğiniz linkin sürümleri farklı.İlk verdiğiniz rom daha yeni sanırım.(onu indirdim bile :) ) o romu kursam sorun olur mu ? 2. Verdiğiniz linteki romu ana dizine atarak guncelleyeyici ile yüklemeyi...
  11. C

Mİ 5x Güncelleme

Arkadaşlar merhaba; Yeni konu açmaktansa buraya yazmayı daha doğru buldum. Telefonun açılışında mi ekranındayken altta unlocked yazıyor TWRP yüklü. Şöyle bir sorunum var. Cihazım Şu güncelleme geliyor ancak ya tam bitmeden hata veriyor yada aşağıdaki gibi hata veriyor indirme tam...
  12. C

Yardım Mi max 2 imei yok.

yazdım hocam
  13. C

hayır hocam bl kilitli
  14. C

Arkadaşlar merhaba; başlıkta da yazdığım gibi bir sorunum var.Yardımcı olabilirmisiniz? BL kilitli.
  15. C

Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Önemli olan servisin ismi değil, her arızaya "kullanıcı hatası" demiyecekse elbette kvk tercih edilebilir.Ancak anladığım kadarı ile cihazları dispiratör değil yine aynı şekilde ithal ediliyor.Çok şey değişeceğini sanmıyorum.
Üst Alt