clsknn485 kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Mİ 9 Şarj sorunu

Kaç gündür konu açıyorum yardım edin diye fakat yazan yok mesajlar birlesti yine aynı 3500-3600 den satıyorum
  2. C

Yardım Mİ 9 Şarj sorunu

Vallahi yardımcı olan yok gördüğün gibi yarın satmaya gidiyorum çekilmez bu çile
  3. C

Yardım Mİ 9 Şarj sorunu

Bana yardımcı olurmusun link felan çok lazım gercekten 1563537933 gerçekten çok acil lazım önerdiğiniz rom varmu custom romlardan link mevcutmu
  4. C

Yardım Mİ 9 Şarj sorunu

merhaba arkadaşlar 1 nisanda çin romu olarak 8 gb ram 128 hafızalı cihazımı aldım 3600 e kayıt yaptırdk global sürüme geçtim fakat şarjı çok çabuk bitiyor bunun için önerdiğiniz rom varmı yeniyim ilk defa xiaomi kullanıyorum tavsiyeleriniz nelerdir şimdiden çok teşekkür ediyorum
  5. C

Yardım Mİ 9 Global rom yükleme

arkadaşlar bootloader kilidini açtım şuan sitedeki yöntemlerle sıfırlandı cihaz sırada yapmam gereken nelerdir yardımcı olabilecek varmı uygulama felan yükleyemiyorum
  6. C

Yardım Mı 9 Mi Tool ile dil değişimi

Hocam ilk kez kullanıyorum xiaomiyi root işiyle aram yok telefon ingilizce bı programla kolay bir şekilde yuklenemezmi rom forumda detay bulamadım
  7. C

Yardım Mı 9 Mi Tool ile dil değişimi

Arkadaşlar telefon çin romlu okuduğum kadarıyla mi tool diye bir program varmış otomatik yukluyormus global rom bu şekilde yüklenebilir mi ayın 1 inde başvuru yapmıştım bootloader kilidi için xiaomi ilk defa kullandığım için soruyorum
  8. C

Soru Mı 9 için Hızlı şarj aleti

Arkadaşlar merhaba mi 9 aldım fakat telefonu yoğun kullanıyorum 27 w destekliyor kutudan çıkmıyor harici olarak başka markaların 45 w seviyesinde şarj aletlerini gördüm almamı önerirsiniz veya sizin onerileriniz varmı teşekkürler simdiden
  9. C

Yardım Mı 9 Dil Değiştirme

Flashlama işlemi için gerekli olan şeyler nedir ilk defa deneyecegimde rom dosyasını indirirken en usttekinimi indirmek gereklidir
  10. C

Yardım Mı 9 Dil Değiştirme

Arkadaşlar çin romlu 8/128 gb modeli elimde mevcut telefon ingilizce nasıl Türkçe hale getiririm kararlı rom vb yazılar var fakat anlamıyorum rootla alakam olmadığı için ilk defa xiaomi kullanıyorum yardımcı olabilecek varmı
  11. C

Yardım Çin romlu cihazda dil değişimi

Tamamdır hocam teşekkürler beklemedeyim
  12. C

Başvuru işlemini yaptım başarılı dedi fakat rom yükleme konusunu bilmiyorum flashlama vb rehber varmidir
  13. C

Bu başvuru olayı varmış o nasıl oluyor nereye ne yazmam gerekli 1554123833 İlk defa xiaomi kullanıyorum rehber varmıdır detaylı tek başıma yapamayacağım gibi duruyor
  14. C

Arkadaşlar bugün mi9 aldım fakat telefon İngilizce telefonu getiren telefoncu otomatik geleceğini söyledi fakat bilgim yok yardımcı olurmusunuz
Üst Alt