clbemre kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım xiaomi mi 6 ekran donma sorunu [ACİL YARDIM]

Valla telefonu çok severek kullanıyordum hatta mi7 çıkınca onu almayı bile düşünüyorum. telefon canavar gibi özellikle parmak izi okuması piyasadakilerden çok çok hızlı anında yani ve kamerası çok çok iyi ama böyle bir sorun oluştu başa gelen çekiliyor yapacak bir şey yok.
  2. C

Umarım sizinde, teşekkürler.
  3. C

Tekrar aynı sorunu oldu, bugün gene garantiye verdim.
  4. C

Telefonu garantiye verdim, henüz 3-4 gün oldu ve telefonun ekranını değiştirip teslim ettiler. Bu bu yüzden netteki yorumlara çok aldırmamak gerekiyormuş bunu öğrenmiş olduk :)
  5. C

Farklı bir markadada gelebilirdi ama çözümü daha rahat olurdu garantiye vermekten korkmazdım :) problem bu zaten yoksa bozulur tabi kul yapımı elektronik cihazlar bunlar. Benim korkum garantide başına neler geleceği :)
  6. C

Evet orası öyle ama ben telefonla bir den fazla şey yapıyorum ve sıfırlamak benim herşeyimi alt üst ediyor bu yüzden bu gibi durumlarda cok fazla geriliyorum. Pazartesi garantiye vericez bakalım ne olacak sonucu buraya yazarım tekrar. ilgin için teşekkür ederim :)
  7. C

Garantiye gönder dedi, ben açarsam problem olabilir telefon çöp olmasın dedi uğraştırcak ama gene de garantiye gönder dedi. garantide yaptırıp satıcam zaten xiaomi xiaomi dedik övdük onca kişiye aldırdım bu telefondan başıma gelene bak bi daha töbe
  8. C

Teşekkürler
  9. C

Evet o imkanlardan olurum ancak aylarca uğraşacak vaktim yok malesef telefon lazım , eğer olmazsa satıp yeni almam gerekicek.
  10. C

Valla napıcamı şaşırdım, bi daha da yurtdışı telefon almam zaten, birazdan telefoncu bi tanıdık var ona götürücem bakalım ne olacak.
  11. C

Garanti distrubtr garantili ve internette baya bi araştırdım heryerde şikayetler var hiç kimse memnun değil, telefonda bulunmayan sorunlar dahi çıkartıp para bile istemişler yani kaç kişiden.
  12. C

Wipe all data yaptım kurulum yaptım bi kaç sefer yaptım bunu hatta, ve şuan boot ekranına giremiyorum açılış ekranı mi logosunda görüntü donuyor gene şuan telefonu dahi açamıyorum
  13. C

Yardım Mi6da yaşadığım bazı sorunlar

İ İnternetten garanti firmasının yorumlarını okudum herkes şikayetci kmsenin sorunu çözülmemiş aksine daha da kötü hale gelmiş bu yüzden tanıdık telefoncu var ona götüreceğim. Teşekkürler ilgin için.
  14. C

İlgin için teşekkür ederim. Tanıdık telefoncu var ona götüreceğim garantiye elini veren kolunu kaptırmış bütün yorumlar kötü telefonu daha da bozup öyle gönderiyorlarmış.
  15. C

Yardım Mi6da yaşadığım bazı sorunlar

Rom atarsam garantiden çıkarmı telefon pazartesi garantiye götüreceğim yada götürmeli miyim? çünkü delta şikayetleri diye arattım ve hiç kimse memnun değil bunun yerine tanıdığım bir telefoncuya mı götürsem, garantiden cihazları daha kötü hale gelenler var yorumlarda. sorunu çözemezlerse...
Üst Alt