Clas kullanıcısının son içeriği

1. Clas

Yardım Miui 14 sorunları

Hayır olmadı.
  2. Clas

Yardım Miui 14 sorunları

Arkadaşlar selam cihazımda Endonezya romu kurulu 14.0.3 sürümünü kullanıyorum Miui14 geldiğinden beri telefonda sorunlar var şarjda telefonu kullanırken telefonun dokunmatiğinde sorun çıkıyor kendi kendine bir yerlere giriyor dokunmayı düzgün algılamıyor ve ya normal kullanırken mesela ekran...
  3. Clas

Yardım Parmak izi çalışmıyor

Hayır maalesef
  4. Clas

Denedim ama parmak izi kaydedilemedi diyor.Sanırım parmak izi sensörü bozuldu
  5. Clas

Hepinize Merhabalar arkadaşlar dün akşamdan itibaren parmak izi çalışmamaya başladı ayarlarda parmak izi gözüküyor yani kaybolmadı onda sorun yok ama tıkladığımda parmak izi eklenemedi,tekrar deneyin diyor test ekranından parmak izi sensörünü test etmeyi deniyorum ama oda fail diyor sorunun...
  6. Clas

Soru Miui 13 kurulum sonrası

Bu sahah Miui 13 geldi ve kurdum endonezya rom var telefonumda ve Miui13 sonrası biraz kasmalar vs olmaya başladı telefon önceden daha seriydi sizce hard reset atsam faydası olur mu?
  7. Clas

İnceleme MIUI 13 Endonezya romu

Güncelleme gerçekten kötü ya.Yazı tipi falan da değişmemiş ben de anlamadım Xiaomi yine hayal kırıklığı
  8. Clas

MIUI 13 Miui 13

Bu eu romda china romunda olan widgetlar var mı hocam?Varsa bu widgetler endonezya romuna da gelecek mi?
  9. Clas

MIUI 13 Miui 13

Hocam beklemeden kurmak isterimde rom kurmayı bilmiyorum twrp vs çok karışık geliyor bilmediğim içinde yapmak istemiyorum
  10. Clas

MIUI 13 Miui 13

Evet geliyor otomatik olarak bir şey yapmana gerek yok
  11. Clas

MIUI 13 Miui 13

Xiaomi Mi 11 lite için Miui 13 güncellemesini yayınlamış Endonezya rom kullanıyorum tahmini ne zaman gelir bu roma?
  12. Clas

Yardım Bootlader açamıyorum

Hocam bulamadımda rica etsem link atabilir misiniz?Teşekkürler
  13. Clas

Yardım Bootlader açamıyorum

Merhaba arkadaşlar Mi 11 lite cihazımda bootlader açamıyorum başvuru vs yaptım 1 hafta geçti pcden mi unlock programını açıyorum telefonu bağlıyorum ama unlock kısmına tıklıyamıyorum bunun sebebini bilen varmı?
  14. Clas

Soru Global mi Hindistan mı?

Teşekkürler hocam yalnız benim cihazda google uygulamaları var google one falan yüklü geldi fakat mesajlaşma ve rehber uygulaması xiaominin kendi uygulaması indonezya rom kurulu içinde.
  15. Clas

Soru Global mi Hindistan mı?

Bundan mı bahsediyorsun hocam?Cihaz içinde sertifikalarda yazıyor ama arkasında yazmıyor
Üst Alt