ckarakaya kullanıcısının son içeriği

1. ckarakaya

Yardım iOS emoji modülü çalışmıyor

Hangi modulu kullanıyorsunuz. İos17.4 çalısşıyor. SF bozuldu. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. ckarakaya

Mod Fastest Charginger Safe V2 Magisk Modülü

Evet hocam madem böyle bir nodül var. Paylaşırsanız süper olur. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. ckarakaya

Yardım Trendyol klon hatası

Sorun klon olması değildir Klonladım ikiside açılıyor M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. ckarakaya

Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !!

Bu versiyonda mesaj gönderirken bekliyor. Sizde de öyle mi Stable 3.81 e döndüm M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. ckarakaya

Bu arada yedek alma yükleme de çalışıyor. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. ckarakaya

Şu ana kadar yok. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. ckarakaya

Böyle bir Lsposed modulu var. 24 ocaktaki sürümü ile uyumlu. Tavsiye ederim. Root istiyor tabiki. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. ckarakaya

Güvenlik uygulamasında güven yada görmezden gel tarzı bi seçenek vardı. Bnede çıkmıyor. Google risk içinde kapalı hale getirdim. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. ckarakaya

Soru Önerebiliceğiniz Modlu Telegram var mı ?

Nagram kullanıyorum. Çok memnunum. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. ckarakaya

Sohbet Herkes Hyperos konusunda neden bu kadar ümitsiz?

Ben port kullanmama rağmen memnunum. iPhone da kullanıyorum. Onunda şarj sorunları vs var. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. ckarakaya

Soru Lsposed artık bitti mi?

Mevcut sürüm A14 ü destekliyor. Her 2 modulude kullanıyorum. Sonrası için durum ne olur bilmiyorum ama talep olduğu sürece arz da olur diye düşünüyorum. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. ckarakaya

Soru Poco X3 nfc hyperos rom varmı?

Port romlar var ama çin den portlandığı için bildirim vs sıkıntıları var. Globalden portlananlar iyi olur. Biraz beklemek lazım. POCO X3 NFC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. ckarakaya

Uygulama Swift Backup Yedek Alma Uygulaması

Nerdeyse tüm bankaları kullanıyorum. İşbankası dışında hiç biri girmiyor. Uygulama ayarlarını sıfırlayarak tekrar aktivasyon ister. Hatta YKB yi silip sıfırdan kurmanız gerekiyor. POCO X3 NFC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. ckarakaya

Soru Modlu uygulamalar playstoreda güncelleme olarak görüntülenmesi hk.

Telefonunuz rootlu ise lsposed için updatlocker modülü var. Cumadan bu yana kullanıyorum. Tavsiye ederim. Kullanımı gayet pratik. POCO X3 NFC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. ckarakaya

Sohbet Film Köşesi - Etkisinde Kaldığınız Filmler

Continental diziside güzel tavsiye ederim POCO X3 NFC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt