ckara kullanıcısının son içeriği

1. C

Çözüldü Sim Kart Etkinleştirme Hatası Hk.

Düzeldi hocam teşekkürler
  2. C

Çözüldü Sim Kart Etkinleştirme Hatası Hk.

Arkadaşlar Merhaba, Simkart değişikliği gerçekleştirdim. Hattı taktıktan sonra önce etkinleştirme yapmadı, cihaz bul kısmını kapatıp açtım. cihaz bul çalışıyor fakat i.mi.com üzerinden mesajlara/kişilere girmek istediğimde doğrulama yapmanız gerekmektedir diyor fakat doğrulama için mesaj...
  3. C

Yardım Güncelleme Sorunu Hk.

Şu hatayı almaya devam ediyor.
  4. C

Global rom yükledi hocam. Paketi indiriyorum. Yüklerken yüklenemedi diye hata veriyor. Onun ekran görüntüsünü alamıyorum maalesef. CraweL
  5. C

Arkadaşlar merhaba cihaza IMEI attırdım. Global rom kuruldu. Otadan güncellemeyi indiriyorum kur diyorum. Kurulum yaparken hata veriyor kurmuyor. Romu atan arkadaş sorun olmayacak demişti. Bilgisi olan var mı? Twrp yok telefonda.
  6. C

İpucu Mi 9T-Mi9T Pro/Redmi K20-K20 Pro Hakkında -Sıkça Sorulan Sorular - Önemli İpuçları ve Çeşitli Rehberler

Arkadaşlar merhaba, bazı yorumlarda eu rom stabilde bildirim sorunu olduğunu okudum. doğru mu acaba? yaşayan var mı?
  7. C

İpucu Mi 9T-Mi9T Pro/Redmi K20-K20 Pro Hakkında -Sıkça Sorulan Sorular - Önemli İpuçları ve Çeşitli Rehberler

Arkasından magisk kurun demşisiniz. Bunun kurulumu nasıl yapılacak acaba?
  8. C

Rehber Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

Ara sıra işlemleri tekrar yapıp takip etmek mi gerekiyor arkadaşlar? Bittiğinde bildirim vs gelir mi?
  9. C

Ana Başlık K20 & MI 9T Genel bilgiler & Teknik özellikler

bunu bende tam olarak merak ediyorum. cevap bulabildiniz mi?
  10. C

Yardım Mi6 Mail Sorunu

Arkadaşlar Merhaba, Şuradaki mesajı kullanarak çözdüm. problemsiz kullanıyorum. Posta uygulamasi exchange mail hatasi
  11. C

Yardım Mi 6 Galeri Sorunu Hk.

Samsung'tan geçmiştim hocam, onda böyle bir şey yoktu direkt fotoğraflar kısmına da yansırdı. Yapacak bişey yok o zaman başka bir uygulama ile devam etmek gerekecek. Herkese teşekkürler
  12. C

Peki gözükmesi için bir yöntem var mıdır?
  13. C

Arkadaşlar Merhaba, Galeri ile alakalı bir problem yaşıyorum sanırım. Whatsapptan gelen fotoğraflar, ekran görüntüleri falan fotoğraflar kısmında bulunmuyor. Yan tarafa albümler kısmına geçince bunları klasör klasör görebiliyorum. Bu bir sorun mudur? Çözümü var mıdır?
  14. C

Posta uygulamasi exchange mail hatasi

hocam sayenizde çözdüm, çok teşekkürler.
  15. C

Yardım Mi6 Mail Sorunu

Arkadaşlar Merhaba, Dün cepport satıcısı üzerinden aldığım Mi6 64Gb versiyon telefonumu teslim aldım. Kendi e-posta uygulamasına şirket mailimi kurdum exchange kabul etmedi, pop3 olarak kurulum yaptım. Gelen mailleri alıyor bir problem yok, fakat gönderdiğim mailler giden kutusunda takılıyor...
Üst Alt