Çinlialıcı kullanıcısının son içeriği

1. Çinlialıcı

Yardım Xiaomi Amazfit Bip

Şu an kullandığınız saatin marka modeli nedir acaba? Menüleri biraz oyuncak gibi gelmişti. Dış görünüşüne ben de bayılıyorum. Fakat sanırım videolarda böyle görünüyormuş.
  2. Çinlialıcı

Şu anda da sıfırı 390tl hocam. Teşekkür ederim yine de. 1555443708 Bir de neden kullanmadığınızı öğrenebilir miyim?
  3. Çinlialıcı

Herkese iyi forumlar. İhtiyaçlarıma yönelik bir akıllı saat alma planım var. 400tl gibi bir bütçem varken eğer çok hoşuma gider ise bu bütçeyi 500tlye çıkarabilirim. Bu bütçede ki en iyi seçenek Amazfit Bip gibi geldi. Fakat saat biraz oyuncak gibi. Bu bütçede önerebileceğiniz başka bir saat var...
  4. Çinlialıcı

Yardım Telefonda indirme açık halde şarja bırakmak.

İyi akşamlar dilerim herkese. Öncelikle eve saat 22.30 sıralarında geldiğim için wifi üzerinden indirme yapmaya pek zamanım olmuyor. Zamanım olsa dahi akşam bir bölüm dizi izlerken indirme açınca görüntü kalitesi düşüyor. Gece yatarken indirmeyi açıp şarja takıp yatmayı düşünüyorum. Fakat...
  5. Çinlialıcı

Yardım Mi8 Pro mu, Mi Mix 3 mü?

Evet. Ben de zaten Apple harici garanti olayına güvenmeyen biriyim. Tek korkum telefonun internet üzerinden sipariş verdiğimde bozuk çıkması hocam. Bu yüzden garanti sordum size de.
  6. Çinlialıcı

Hocam öyle bi anlatmışsınızki sanki birisi karşımda iskender yiyor ve karnım aç gibi oldum vallahi. Teşekkür ederim gözlem ve düşünceleriniz için hocam mi mix 3 e bir yönelimim var fakat birşey soracağım. Delta garantili mi kvk garantili mi acaba? Ve nerden aldığınızı öğrenebilir miyim?
  7. Çinlialıcı

Hocam note 4 kullancısıyım yani ağırlık pek sıkıntı değil hatta elde tutuş anlamında ağır olması benim için daha iyi. Fakat merak ettiğim 2 gb ram farkında gözle görülür bir performans değişimi olur mu sizce? Hocam performans olarak mi mix3 ile mi8 pro arasındaki fark nedir sizce?
  8. Çinlialıcı

Yukarıda da belirttiğim gibi araştormalarım ve açtığım konular neticesinde bu iki telefondan birin almaya karar kıldım. 3650tl fiyatıyla Mi8 Pro mu almalıyım yoksa 4000tl fiyatıyla Mi Mix 3 mü almalıyım? Ne yazıkki mi9 u bekleyecek kadar zamanım yok ve sahibinden de satılan mi9lar güven...
  9. Çinlialıcı

Yardım Xiaomi mi8 pro ve note 8 arası.

Iyi günler dilerim herkese. 2 hafta içinde bir telefon alacağım. Mi8 pro (delta teknik servis garantili) 3640tl ve note 8 (samsung türkiye garantili) 4000tl. Bu iki telefon arasında kaldım. Delta teknik servisi çok kafamı karıştırıyor. Ayrıca 5 senedir note serisi kullandığım için de değişiklik...
Üst Alt