cilingirkaan kullanıcısının son içeriği

1. C

Sohbet Mi 9 se Band 20

band 20 kontrolü nasıl yapılıyor varmı bir yöntemi?
  2. C

Soru Mİ 9 SE Kronik sorun var mı yok mu?

1,5 seneden fazladır kullanıyorum ekleyeceğim birşey yok ;)
  3. C

Çözüldü Ya telefonu kıracağım yada satacağım İnstagram sorunu

çözülmemiş soruna çözüldü yazmakta ne bilim?
  4. C

Duyuru MIUI 12 Güncelleme Takvimi ve Desteklenen Cihazlar

ne güncellemesi üstad miui12 mi
  5. C

Yardım İnstagram

aynı sorun bendede var mi9se miui12 kullanıyorum instagramdan hikaye paylaştığımda video ekrandan taşıyor ve yazıların bir kısmı kayboluyor ayrıca çözünürlük piksel piksel oluyor nasıl çözülecek bu?
  6. C

Yardım İnstagram Story Sorunu

aynı sorun bendede var mi9se miui12 kullanıyorum instagramdan hikaye paylaştığımda video ekrandan taşıyor ve yazıların bir kısmı kayboluyor ayrıca çözünürlük piksel piksel oluyor nasıl çözülecek bu?
  7. C

Çözüldü [ÇÖZÜLDÜ] Instagram Laglı Aşırı Kalitesiz Video Sorunu

Bence bu xiaomi nin en büyük sorunu ve acil çözülmeli :( 1597267610 Çözüldü yazdığı için mi kimse ilgilenmiyor acaba?
  8. C

Çözüldü [ÇÖZÜLDÜ] Instagram Laglı Aşırı Kalitesiz Video Sorunu

Tencereylemi çektin tavaylami çektin vs sürekli dalga geçiliyor xiaomi yüzunden bizimle bu nasıl bir şey çözümü yok ☹️
  9. C

Yardım İnstagram storylerindeki fps sorunu

Bu konuda çözüm bulunamadı sanırım forumdaki üstadlar nasıl asılacak bu problem bir el atarlarsa konuya süper olur Gerçekten çamur gibi storyler Kendi kamerasıyla cekip atınca sorun yok
  10. C

Rehber Mi Cloud alan satın alma.

üstad verdiğim linkteki adımları uyguladım Mi Cloud Alan Satınalma Rehberi – Xiaomi Telefon 1596102809 Sonuç bu
  11. C

Rehber Mi Cloud alan satın alma.

Mi Cloud Alan Satınalma Rehberi – Xiaomi Telefon buradaki yöntemi tam olarak uyguladım ve premium üye oldum arkadaşlar
  12. C

Yardım twrp ekranında kalma sorunu

denemediğim yöntem kalmadı malesef olmadı twrp harici recovery yukleme aracı tavsiye varmı
  13. C

yaptım fakat yine twrp de kaldı ?
  14. C

arkadaşlar selam telefonum mi9 se eu haftalık rom kullanıyorum az önce eu stabil rom yükledim fakat reboot yaptığımda tekrar twrp ekranına dönüyor haftalık romu tekrar yükledim tine twrp ye dönüyor ne yaptıysam açılmadı tel twrp de başlatıyor nasıl çıkarım twrp ekranından bir yardım?
  15. C

Yardım rehberde kayıtlı numaraların silimesi

üstadlar birkaç aydır dikkatimi çeken neden olduğunu anlamadığım bir konu var, benim rehberden bazı numaralar siliniyor buna benzer bir drum yaşayan varmı yada çözümü bilen ? mi 9se cihazım eu geliştirici rom kullanıyorum 20.6.18 numaralarımı mi cloud ta tutuyorum sürekli senkronizasyon açık
Üst Alt