cilgingitar kullanıcısının son içeriği

1. cilgingitar

Mod Pubg mobile tüm grafik ayarlarını açmak (her zaman güncelve kalıcı)

Modülü kurdum terminalle ayarları yapıp girdim. Bir kaç el oyun oynuyorum sonra oyundan atıyor tekrar girdiğimde her şey gitmiş ve kilitli oluyor. Güncellenmesi gerekiyor sanırım ban yeme riskinden de korkup kaldırdım.
  2. cilgingitar

Mod Pubg mobile tüm grafik ayarlarını açmak (her zaman güncelve kalıcı)

Oyuna normal şekilde girdiğimde işlemler kayboluyor her seferinde tool ile girmem gerekiyor bu sefer de yaptığım ayarlar sıfırlanıyor. Çözümü var mı ?
  3. cilgingitar

Rom AncientOS 5.3 Society | OFFICIAL |11| Resmi Note 9S/Pro/Pro Max/ Poco M2 Pro (Miatoll)

Shady launcher kurun hocam 1619275398 MIUI kamera var hocam
  4. cilgingitar

Çözüldü Şifre koyamıyorum

Twrpden veri yedeğinizi mi kuruyorsunuz. Genelde bunun yüzünden oluyor sanırım bu sorun. Şu dosyaları silmeyi deneyebilirsiniz Data/system/locksettings.db locksettings.db-shm locksettings.db- vel
  5. cilgingitar

Soru Poco x3 120hz de iken oyuna girince otomatik 60hz atıyor

Hocama bilginiz yok demişsiniz ama siz sanırım bildiğini sanıp bilmeyenlerdensiniz. Ki bu bilmemekten daha kötü diye düşünüyorum. Yüksek FPS alır veya almaz önemli değil ama hocamın sorduğu soruda ekranın 60hz e düşmesinin sebebi oyunun o anda Max 60 FPS destekliyor oluşundan. 30 FPS de alabilir...
  6. cilgingitar

Rom DotOS 5.0.1 Android 11 Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro

Evet şu an kullanıyorum hocam
  7. cilgingitar

Rom DotOS 5.0.1 Android 11 Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro

Konu 5.0.1 sürümüne güncellendi.
  8. cilgingitar

Rom AncientOS 5.3 Society | OFFICIAL |11| Resmi Note 9S/Pro/Pro Max/ Poco M2 Pro (Miatoll)

Başlıklar ve özelleştirme İngilizce. İçerikler Türkçe
  9. cilgingitar

Rom MIUI 12.6 | MIUI BANGSAT | Redmi Note 9S / 9 Pro Curtana-Joyeuse / 9 Pro Max / Poco M2 Pro (Miatoll)

Yapımcının kanalından bakabilirsiniz hocam. Bu yapımcının işi zaten portlanan eu romu düzenleyip iyi hale getirmek değil mi ? Tabi ki farklı olacak. Her sürümde bir şeyler katıyor zaten roma. Zaten tek bir tane port var ana rom olarak.
  10. cilgingitar

Rom MIUI 12.6 | MIUI BANGSAT | Redmi Note 9S / 9 Pro Curtana-Joyeuse / 9 Pro Max / Poco M2 Pro (Miatoll)

Hocam yapımcı çok farklı güzel bir rom yapmış olabilir. Bunu 21.3.25 sürümünde de yapabilirdi ama bu sürümde yapmış. Farklı olmasının sebebi bu , zaten bir tane port çıkıyor bu yapımcı da onu düzenliyor. 21.4.7 sürümü 21.3.25 sürümünün nasıl güncel hali olmuyor. Benim size saygım var daha çok...
  11. cilgingitar

Elinize sağlık hocam da , bu benim konumun güncel hali 1618579214 Özellikle sordum yapımcıya farklı bir rom mu güncel halimi diye.
  12. cilgingitar

Deneyebilirsiniz hocam gayet iyi rom. %93'te çıkardım
  13. cilgingitar

Geçtiğiniz romla alakalı olabilir hocam. Hangi romdan geçtiniz.
  14. cilgingitar

Rom EvolutionX 5.5.2 Güncel Sürüm - Kamera Sorunu Giderildi - Redmi Note 9S, 9 Pro, 9 Pro Max, Poco M2 Pro (miatoll)

Siz nasıl uygun görürseniz hocam. Note 9S ve 9 Pro daha iyi olur sanki. Bir de hazır yeri gelmişken, bence Miatoll adı altında 4 telefonun birleşik olduğu bir kategori daha yapın. Bütün romlar 4 telefon için birleşik çıkıyor ama konuları tek telefon için açmak zorunda kalıyoruz.
Üst Alt