Cilgin123 kullanıcısının son içeriği

1. C

MIUI 12 Mİ 9T Masik™ P Android 10 MIUI 12

Elinde masik x 11.3 olan varmı, megadan silinmiş, yeni versiyonları var, ben 11.3 e dönmeyi düşünüyorum
  2. C

Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

My android tools uygulaması ile yaptığımız bir değişiklik sonucu, bir uygulama veya bir özellik çalışmazsa, my android tools uygulamasını kaldırırsak proplem giderilmiş olurmu. 1594229148
  3. C

Yardım TWRP yükledim Mi logosunda kaldı telefon

Fastboot a değilde miui logosunda kalıyor. Ama dediğinizi deneyeceğim, teşekkür ederim 1592491418 Rom olarak Golobal kararlı yüklü, ilk twrp yukleyebildiğimde de aynı rom yüklüydü. Daha önce yüklemiştim şimdi miui logosunda kalıyor. Tek tuşla twrp yükleme aracıyla olmadı, adb, den komut girerek...
  4. C

Yardım TWRP yükledim Mi logosunda kaldı telefon

MIUI 12 rom yükledikten sonra sürekli twrp ekranı da açılma hatası aldım daha sonra fastboot rom yükleyerek telefonu tekrardan açtım. şimdi de twrp yükleyemiyorum telefon mi logosunda kalıyor ne twrp ile açılıyor ve de normal açmıyor fastboot rom yüklemek zorunda kalıyorum başka türlü açılmıyor...
  5. C

Rom Mİ 9T/K20 Xiaomi.eu MIUI 12 Stabil Rom V.12.1.2.0

https://xiaomifirmware.com/roms/download-redmi-k20-xiaomi-mi-9t-official-roms/ Ben bu siteden indirdim, telefon modelinize uygun olanı indirin. Açılmama sorunu IMEI atıldığı için oluyor herhalde, telefon çökünce ben çareler ararken denk geldim, efs klasörünü sıfırlayarak telefonu acabilenler...
  6. C

Aynı durum bende de oldu, az yukarda bahsi geçti. Ben mi flash tool ile fastboot rom yükleyerek kurtardım telefonu.
  7. C

Teşekkür ederim, deneyeceğim inşallah sorunsuz yüklenir. En az 5 senedir bu işlerle uğraşırım, son 2 buçuk senedir de mi note 3 telefonda yuklemedigim rom kalmadı. Aosp, MIUI yeni rom çıkardı hemen yuklerdim hastalık olmuştu 2 hafta önce mi 9t ye geçtim biraz sorunlu başladık bu telefona bakalım...
  8. C

Twrp den internal storage hariç, wipeleri yaptım sorunsuz yüklendi arkasına magisk yükledim ama açılmadı telefon, format data derken dahili hafızaya damı format atalım. 1592311139 Orange Fox twrp vardı, fastboot global kararlı rom yükleyip telefonu diriltdikten sonra şimdi skyhawk recovery...
  9. C

Yurt dışı IMEI atılma mi 9t kullanıp bu romu yükleyen varmı. Ben yükledim telefon normal açılmadı twrp de açıldı. Yedek almıştım, twrp dahili hafızayı görmedi ne yaptıysam yedegimi geri yükleyemedim. Fastboot rom kurmak zorunda kaldım.
  10. C

Rehber MiuiPro Rom Ekibine Nasıl Bağış Yapılır

Bende yapikredi kartı ile daha önce almıştım, şimdi aynı kart ile alamıyorum. Farklı browser ler ile denedim olmadı
  11. C

Paycell cart Lada olmuyor demek ki, Paycell cart ı sırf bunun için alacaktım şimdi şüphede kaldım
  12. C

Paycell kartım yok ne yazık ki Hattım, türk Telekom n11 den alinabiliyormuş bunu alıyım mi tavsiye edermisiniz. 1581935178 Birde bu var n 11 den her 1 TL alışverişe 5 mb internet hediye veriyor
  13. C

Daha önce bir denemede almıştım, şimdi aynı işlem aynı ödeme şekli, aynı kart ile yapamadım.
  14. C

Aylık kaç TL, senelik kaç TL. Fiyatlar değiştimi
  15. C

Mod Miui 9 global kararlı rom yüklü cihazlara yüz verisi(face ID) ekleme

Android 7.0 ve 7.1 de çalışıyor. Orea da çalışmaz. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt