ciko84 kullanıcısının son içeriği

1. C

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Mi 13 bl açık eu rom
  2. C

Merhaba Gaziantep için direnç işlemi yapan var mıdır?
  3. C

Yardım Mi 13 twrp dosya bulamama hatası

Merhaba bu konudaki dosya sorunumu çözdü, buraya da yazayım dedim Yardım - mi 13 twrp yükledim hyperos için fakat depolama görünmüyor 0mb farklı dosyalar görünüyor ne yapmam gerekiyor
  4. C

Yardım Mi 13 twrp dosya bulamama hatası

Merhaba arkadaşlar hyperos lu mi13 sahibiyim. Mevcut verilerim silinmeden twrp de dosyaları görme şansım var mıdır mevcut durumda Avrupa romu adb ile atabiliyorum, magisk vs yükleyemiyorum. Telefon açarken şifre vs yok, farklı bir iki twrp denedim, ekran şifresi koyup öyle denedim vs nafile. Yok...
  5. C

Rehber Güncelleme Sonrası Açılmayan - NV Data Is Corrupted Hatası Veren Redmi 9T ve Poco M3 Çözümü

miui 14 için güncel modem dosyası var mıdır ? (xiaomi.eu rom)
  6. C

Mi 10 için parmak izini aktif edebilecek var mıdır? (dendiklerim persist.img yükleme, beyaz kağıt ayna vs. ile sensörü yapma hiçbiri olmadı)
  7. C

Merhabalar, mi 10 telefonumda parmak izi çalışmıyor uzaktan düzeltebilecek var mıdır?
  8. C

Recovery [Android 10/12] Xiaomi Mi 10 - Twrp 3.3.1 / 3.6.1 Tek Tuş Yükleme Aracı

Arkadaşlar benimde fastbootta kalmıştı ancak [RECOVERY][3.5.1][UNOFFICIAL] TWRP Xiaomi Mi 10 [umi] buradaki dosyayı indirip ismini "recovery-TWRP-3.4.2B-0623-XIAOMI10-CN-wzsx150" yazıp (asılının adını değişip) tek tuşla yükleyerek açtım bilginize.
  9. C

Yardım Geri getirilen efs sonrası parmak izi sensörü sorunu

Peki hocam ikisinde de mevcudu silme var, silersek geri yükleyebiliriz değil mi ? Sorun çıkar mı?
  10. C

Yardım Geri getirilen efs sonrası parmak izi sensörü sorunu

Arkadaşlar merhaba, mevcutta xiaomi.eu_multi_MI10_V12.2.9.0.RJBCNXM_v12-11 romunu kullanıyorum. romum stabildeyken eu rom kurmaya çalışırken efs yi uçurduğumdan bir telefoncu gereken geri yüklemeyi yaptı. Sonrasında bunu kurdum ama şimdi farkettim parmak izi çalışmıyor. Forumdan araştırmalarımda...
  11. C

Yardım Format sonrasi eu rom ve şebeke sorunu (IMEI sağlam)

Özet geçeyim başıma gelenlerin ve destek isteyeyim. Telefonun efi yedeğini aldım imei görünmesine rağmen hat görünmüyordu daha sonra imei gitti bootlock kapandı telefoncuya verdim işim var diye. Daha sonra global rom olup normal imei atılmış haldeki cihaza TWRP 3.4.2b 2020.12.06 fastboot ile...
  12. C

Telefon fastbootta kaldı. Sonra fastboot üzerinden yüklediğimde iki slotta 0/0 görünüyordu efs restore ile düzeldi.
  13. C

Fastboot ile globale döndüm imei gittiğini görünce twrp yeniden yükleyip format atıp eu rom ve imei backup yaptım. Başladığım noktaya döndüm fikri olan?
  14. C

Trabzonlu'nun tek tık twrp denerken şimdi de cihaz fastboot ta kaldı... Yardım edebilecek var mı? miflash farklı versiyonlarda update sparse crc list failed hatası alıyorum. Güncelleme gkhntsdmr miflash çözümü ile şu an yüklüyorum. Biterse bilgi vereyim.
  15. C

Evet önce format data yapıp eu romu öyle yüklemiştim.
Üst Alt