cihatgss kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Vacum Mop Pro Konuşmuyor

aynı sorunu viomi v2 pro ile yaşıyorum.
  2. C

Çözüldü Mi 11 ultra mobil bankacılık hatası

insanlara yardım etmeni eleştirmiyorum yanlış anlama ama bunun yazılımcılıkla ilgisi nedir ?
  3. C

Çözüldü Mi 11 ultra mobil bankacılık hatası

anlamadığım neden buradan herkese paylaşmadığın?
  4. C

Soru Mi 11 Kayıt Problemi Hakkında Sormak İstediklerim

eyvallah hocam linke geç tıkladım =) 1665435654 .
  5. C

Recovery Redmi K30 Pro- Twrp 3.4.2B-0623 Tek Tuş Yükleme Aracı

hocam valla paylaştıgın twrp yi de denedim sonuç nafile. bnde "V12.5.1.0.RJKIDXM" yüklü. acaba sadece çin romu ile uyumlu olabilir mi ?
  6. C

MIUI 12.5 Poco F2 Pro / K30 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.5.1.0.RJKIDXM İndirme Bağlantıları

bu romda, android 10 romlardaki kadar hata da yok. şu anlık memnunum valla :D
  7. C

MIUI 12.5 Poco F2 Pro / K30 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.5.1.0.RJKIDXM İndirme Bağlantıları

fullden bitene kadar denemedim ama bu gün %100de sarjdan çektim 16 saattir kullanıyorum 5 saat ekran süresi + %52 sarjım var hala.
  8. C

Recovery Redmi K30 Pro- Twrp 3.4.2B-0623 Tek Tuş Yükleme Aracı

telefonda root olmasına rağmen her twrp versiyonları ile denememe rağmen twrp yi her açtığımda hafıza 0 mb olarak gözüküyor. bunu çözmenin bir yolu yok mu kalıcı olarak ? neden sürekli 0 mb oluyor ? format daha olmadan bu sorunu çözebilirsiniz. ama oda kalıcı değil. reset atınca tel e tekrar 0...
  9. C

Rehber MIUI Cihazları Gereksiz Uygulamalardan Arındırma (Debloat bloatware)

com.miui.yellowpage ---> bu uygulama ülkemizde çalışıyor. fakat sanırım global romlarda veya google rehber ve çağrı uygulamasıyla çalışıyor. Poco F2 pro da global romda google rehber ve arama ile uygulama çalışıyorken miui rehber ve çağrı uygulamasına geçince çalışması durdu. fena bi uygulama...
  10. C

Yardım Twrp Data Yedekle Başka Roma Restore Etme

aynı durumu poco f2 pro da bende yaşıyorum. twrp yi siliyor uygulama. sürüm Twrp 3.4.2B-0623. her twrp ile uyumlu değil mi acaba uygulama ?
  11. C

MIUI 12 Poco F2 Pro / K30 Pro - Global Kararlı Rom V12.2.5.0.RJKMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar Rom değiştirmeyi düşünüyorum da. Verileri kaybetmemek için yedekleyip geri kurmak için hangi yöntemi kullanmalıyım? Root var. Önceden titanium u kullanıyordum Yeni Android versiyonlarında problem çıkartıyor. Yedekleme Yapan arkadaşlar yöntemlerini yazabilir mi acaba?
  12. C

MIUI 12 Poco F2 Pro / K30 Pro - EEA Avrupa Kararlı V12.2.4.0.RJKEUXM [ Android 11] İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar Rom değiştirmeyi düşünüyorum da. Verileri kaybetmemek için yedekleyip geri kurmak için hangi yöntemi kullanmalıyım? Root var. Önceden titanium u kullanıyordum Yeni Android versiyonlarında problem çıkartıyor. Yedekleme Yapan arkadaşlar yöntemlerini yazabilir mi acaba?
Üst Alt