cihat_bayram kullanıcısının son içeriği

1. C

MIUI 11 [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı MIUI11 V11.0.1.0.QFKMIXM

Ben öyle denedim oldu.. önce ingilizce sistem dilini yapıp... Foto çektim galeriya girdim bir üç dk bekledim.. sonra Türkçe yapıp foto çektim galeriya geçiş yaptım... 1574347109 Şimdi bende de aynısını yaptı... Bir süre alıyor sonra tekrar eski şekline dönüyor... Demek ki sürekli ingilizce...
  2. C

MIUI 11 [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı MIUI11 V11.0.1.0.QFKMIXM

Kamera geçiş için... Sistem dilini ingilizce yapın foto çekin galeriya girin sonra sistem dilini Türkçe yapın çözülür.. 1574346609 Kamara da foto çekip galeri bolumune geçiş yapamayanlar için... Sistem dilini ingilizce yapın sonra foto çekin galeriya geçin... Tekrardan sistem dilini Türkçe...
  3. C

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

selamun aleyküm ve rehmetülillahi bereketüh... hayrlı ve nurlu geceler... cok güzel ve anlamlı bir site... herkes herekese yardımcı olmak için samimice ve güzel bir edep içinde yardım ediyorlar.. böyle formlar her daim güzel sonuclar verir.. muhabbet anlamında.. sevgi anlamında.. k20 pro 8/128...
Üst Alt