cihanmpower kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Stock recovery

F2 pro stock recovery img dosyası lazım ama bulamıyorum, img olarak yedekleyip atabilecek olan var mı? Please🙃
  2. C

Rom Poco F2 Pro/ K30 Pro Eu Android 12 MIUI 13 Haftalık Beta / Kararlı sürüm

Teşekkür ederim hocam, hangi romda ve hangi sürümde bu twrpyi kullanıyorsunuz acaba bilgi verebilir misiniz
  3. C

Hocam uyumlu twrp olmadığı için bu zipi nasıl telefona kuruyorsunuz onu anlayamadım bir türlü, açıklarmısınız acaba
  4. C

Eu 3.0.2 stabil romda Twrpde format data yapıyorum ama cihaza kurulum yapınca yine twrpde dosyalarımın adı harf ve rakam görğnüyor, format data yapınca düzeliyor yine gidiyor, uyumlu twrp var mı, 3.4.2b ve 3.4.1 denedim olmadı yardım. EDİT, sanırım bu sürüme uygun twrp çıkmamış, twrp alternatifi...
  5. C

Soru xiaomi Mi 10t de hangi room tercih edilmeli

11 ama 10 olanı da var tercih sana kalmış
  6. C

Rehber Mi 10 T - Pro Stock Mi Logo

hocam poco f2 proya nasıl mi logo yapabilirim acaba yardımcı olur musunuz?
  7. C

Yardım Poco f2 pro BL kilidi açmak

Deneyeceğim hocam 1621784796 Teşekkürler
  8. C

Yardım Poco f2 pro BL kilidi açmak

Kilit açma işlemlerini tam olarak yaptım ama bilgisayardan kilit uygulamasına giriş yapınca böyle ekran geliyor. Daha önce çok kilit açtım ama ilk defa böyle oldu. (Cihaza imei repair yapılmış ama bL açık mı göremiyorum)
  9. C

Rom Mi 10T - Mi 10 T PRO -K30S ULTRA Xiaomi.eu 12.5.1.0 Stable

Hocam alın fasboot rom linki, stoya hocam herşeye fastboot yok diyosunuz ama eski sürüm var fastbootlarda, burdan yükleyip isterseniz sadece twrp yükleyip güncelleyebilirsin
  10. C

Çekiliş Mi Stick TV - Forum Üyeleri için Çekiliş

Katılıyorum, hayırlı bayramlar hocam
  11. C

Satış Honor magic watch 2, 3 haftalık

Öyleyse aşşağıya bakın, yöneticiler sıfır açılmış kutu seçeneği koymuş oraya, ona istinaden yazdım.
  12. C

Satış Honor magic watch 2, 3 haftalık

3 haftalık saat, alacağımın yerine aldım. Garantisi 2 yıl devam ediyor resimdeki gibi. Telefondan konuşma, arama yapma, oksijen sensörü, gps, nabız ölçer vs bi akıllı saatte olabilecek tüm özellikler var. Saatte ezik çizik vs kesinlikle yok. Ekranına nano koruma camı taktım. Şarjı 14 gün...
  13. C

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

İyi bayramlar
  14. C

Yardım mi10t eu rom Magisk kuruyorum ama gelmiyor

güncel sürüm zip bulamadım app indiriyorum, uygulamasında da indirmiyor link var mı acaba atarsanız
Üst Alt