CihanK06 kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Mi 8 lige gcam renkler bozuk ve yeşil alakasız çekiyor.

Arkadaşlar gcam yükledim Fox dosyası ve Ali enabler ile ilk çektim düzgündü fakat birdakine fotoyu karanlık saçma sapan renklerde çıkardı çözüm önerisi olan varmı teşekkürler.
  2. C

Uygulama Mi 8 Lite Google Cam kurulumu

Arkadaslar gcam performansını görmek için pixel rom yukledim sonuç hayal kırıklıgı fotolar bariz stok kameraya göre kötü ön kamerada yeşil çekiyor yani çalışmıyor umarım bi çözüm bulur geliştiriciler.
  3. C

Uygulama Mi 8 Lite Google Cam kurulumu

Bende denedim açılmadı yarın temiz eu rom kurup deniyecegim birde sanırım gcam sd660 ile uyumsuz diye söylentiler var bu sürümde özellikler neler bahseder misiniz?
  4. C

Yardım Mi 8 Lite Ön Kamera ve Gcam

Merhaba yeni telefonum mi 8 lite 1 aydır kullanıyorum kamera performansını pek beğenmedim bu yüzden bootloader klidini açıp cihazı rootladım camera api açık fakat gcam kuramıyorum xda vs araştırdım çözüm bulamadım bu konu hakkında yardımcı olabilecek varmı ?
  5. C

Yardım Mi 8 - Bluetooth PUBG

Bendede bose kulaklık var 3bin liralık ne yapıysam gecikmeyi çözemedim sanırım pupg nın bunun ıcın bı guncelleme yapması gerekıyor
  6. C

Yardım Pupg İçin Kulaklık

Fiyatıda iyi 230 TL Bütcem 100 TL
  7. C

MIUI 11 Masik X ™ Rom 7.2 MIUI 10

3.5 Çıktı şuana karşılaştıgım en stabil rom (Pupg Akıyor) sonunda aradığımı buldum. :)
  8. C

Yardım Performans Artırıcı Uygulama

Kernelde olur hiç farketmez :D
  9. C

Çok sağol ya :D
  10. C

Arkadaşlar pupg için max 100 tlik bir kulaklık arıyorum amacım ses kasmak tavsiyelerinizi bekliyorum :)
  11. C

Cihazım emekli oldu zaten artık allah ne verdiyse brick olana kadar devam teşekkurler denıyecem :) 1554584148
  12. C

Arkadaşlar cihazıma overclock yapabileceğim bir program arıyorum (cpu gpu saat hızını artırabileceğim) cihazım mi5.
  13. C

Yardım Programlar Root Yok Diyor

Teşekkurler oldu ama bu sefer telefon açılmadı yeniden rom atıcaz :)
  14. C

Yardım Programlar Root Yok Diyor

Arkadaşlar play storeden bi kaç uygulama yukledım root gereksınımı gerektıren magiskle rootlu fakat uygulamalar gormuyor rootu acemiyim biraz yardımcı olurmusunuz?
  15. C

Yardım Bluetooth Kulaklık Ses Geç Geliyor.

Teşekkurler mesaj alındı. :)
Üst Alt