Cihangir58 kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım MI6 güncelleme

Arkadaşlar merhaba. Kaç ay oldu MIUI 10.0.1.0 Kararlı (OCAMIFH) güncellemesini yaptım lakin kaç aydır hiç bir güncelleme gelmedi daha. Face ID özelliği de yok MIUI 10 da. Sonra ki güncellemeler de gelecek diyorlardı fakat sistem güncellemeye bakıyorum hiç bir güncelleme yok aylardır. Sorun...
  2. C

Miui 10 Güncellemesi Sonrasi Mi 6 Şarj Süresi Hakkında Bilgilendirme

Arkadaşlar bende de ekran süresi bu kadar yazıyor. Ben pek anlamıyorum bu 6 saat 10 saat muhabbetlerinden. Benim ki iyi bişey mi kötü bişey mi?
  3. C

Güncelleme MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi

Şimdi yükledim. Hiç bişey silinmedi. Yanlış anlamayın ama emin olmadığınız bir konuda kesin hükümler vermeyin lütfen. Silinir mi diye soruyorum evet silinir diyorsunuz insanı vazgeçiriyorsunuz. Neyse ki silinmedi hiç bişey.
  4. C

Ben şimdi sistem güncelleyici- güncelleyicj paketini seç kısmından yapcam. Diğer yükleme şeklini bilmiyorum yani trwp falan anlamıyorum hocam. Dediğim şekilde yüklersem dosyalarım silinir mi?
  5. C

Arkadaşlar merhaba. Bende MI6 kullanıyorum. Verilen linkten indirip normal güncelleme bölümünde zip dosyasını seçtiğimiz zaman yükleyebilir miyiz ? Bir de yüklendikten sonra dosyalarımız fotoğraflar mesajlar vs siliniyor mu ? Kimileri siliniyor kimileri silinmiyor demiş kafam karıştı
  6. C

Miui 10 Global Beta 22 Haziran

Bende Global 9.5.8.0 var hocam kararlı. Bu dediğiniz otomatik mi gelecek ?
  7. C

Soru mi 6 9.5.8.0 kararlı güncellemesi gelen ve güncelleyen oldu mu?

Ben bunu yazarken şarjım %96 idi. 1 saat 46 dakika geçmiş hala%96 valla maşallah. Pek bişey yapmadım WhatsApa girdim falan o kadar ama beklemede bile şarj azalmiyor
  8. C

Soru mi 6 9.5.8.0 kararlı güncellemesi gelen ve güncelleyen oldu mu?

Ben şimdi yükledim henüz şarj konusunda falan bi değişiklik göremedim 2 dakika oldu güncelleyeli ama dokunma titreşim şeyleri biraz iyi olmuş. Geri ve açık uygulamaları gösteren tuşlara basınca da biraz daha kibar bir titreme gelmiş v
  9. C

Soru Mi6 ve Miui 10 güncellemesi hk.

Hocam valla senin başını ağrıtmamak için konu açtım bende :) benim sürüm global sürümmüs attığınız linkten onu anladım. China sürümler ile global sürümler farklı oluyormuş o yüzden açtım bu konuyu ki tecrübeli olmadığım konularda bişey yapmayim eğer bana MIUI 10 otomatik geliyorsa bekleyim yoksa...
  10. C

Peki hocam sağol teşekkür ederim
  11. C

global sürümde türkçe dil google play vs bunlar olur dimi ? kusura bakmayın bilmiyordum
  12. C

peki ne yapmam gerekiyor ? 2 ay bekleyim mi yoksa dediğiniz güncellemeyi mi indireyim yada bekleyip sorunsuz olanları falan mı indirsem ?
  13. C

siz siz test ettiniz mi hocam dediğiniz sürümü ?
  14. C

Arkadaşlar merhaba. Mİ6 cihazım Global 9.5.6.0 Kararlı sürümü var şuanda. Android telefona yeni geçtim ROM yükleme işlerinden falan pek anlamıyorum. Bazı arkardaşlar yardımcı olmak istedi Rom konularına falan bakmamı söylediler sağolsunlar biraz bişeyler anladım lakin işin içinden çıkamadım...
  15. C

Rom Mi 6 Miui10 ilk Custom Rom

Özgür hocam sağol güzel önerin için ama ben telefonu ilk aldığım gün güncelleme gelmişti otomatik. Bu 9.3.2.0 güncellemesiydi galiba. Bu bootlader kilidi açık olmasaydı gelir miydi bu güncelleme? Özgür hocam sağol güzel önerin için ama ben telefonu ilk aldığım gün güncelleme gelmişti otomatik...
Üst Alt