cihaddumann kullanıcısının son içeriği

1. cihaddumann

Yardım Mi 6 Power Tuşu Değişimi

Hocam flex çıkardım zaten fleksin ucundaki soket çıkmaya engel oluyor.
  2. cihaddumann

Yardım Mi 6 Power Tuşu Değişimi

Power tuşu takılı kaldı sürekli reset atıyor. Cihazın içini açtım garantisi bittiği için anakart batarya ve şarj modülünü çıkarttım power filmine ulaşmamı engelleyen bir plastik var filmeulaşmak için lcd ekranı çıkartmammı gerekiyor?
  3. cihaddumann

Rehber MiuiPro Rom Ekibine Nasıl Bağış Yapılır

Yok çalışıyor 3 cihaza yükledim.
  4. cihaddumann

Bende indirme açıldı özelden yazarsan cihazın için link atabilirim.
  5. cihaddumann

Yardım Miuipro Ekibi Çok İlgisiz

Bağış yapmamın üstünden 2 güm geçti 3. Güne gireceğim fakat hala daha geri dönüş yok forumda da yardım istediğinde bulundum ödeme talimatlarını tekrar atıyorlar ne yapabilirim. 1596362905 Not Yandex money ticketına hangi cihaz için alacağımı yazmadım.
  6. cihaddumann

Yardım Mi6 telefonumu hard reset sonrasi kullanamiyorum

Mi clouddan cihazı kaldırın daha sonra tekrar flashlayın sorun düzelecektir.
  7. cihaddumann

Ödemeyi bildirme kısmında iki ekran görüntüsü istiyordu yeterlidir değil mi?
  8. cihaddumann

Recovery Mi 6 Sagit Orange Fox Kurulumu ve Kullanımı

Teşekkürler hocam.
  9. cihaddumann

Yardım Vodafone Smart Ultra 6

Ekran simsiyah kalıyor hani başlama seside yok ekran bozuksa en azından sesi duyulur. 1595554628 Batarya sipariş ettim hocam.
  10. cihaddumann

Yardım Vodafone Smart Ultra 6

Baya eski bir cihaz bi aralar bozulmuştu geçen aklıma geldi kurcalayayım dedim şarja taktım sadece şarj ışığı yanıyordu. Baya beklettim ama cihazda ses seda yok soketleri kontrol ettim hepsi sağlam oksitlenme yok. Sizce sorun nerede olabilir ben batarya ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Tabiki...
  11. cihaddumann

Yardım Mİ MİX 2 Unlock Çözemediğim Hata

Hata alıyorum hocam oradanda.
  12. cihaddumann

Yardım Mİ MİX 2 Unlock Çözemediğim Hata

Merhaba arkadaşlar 2 ay önce denedim yine açılmadı bugün yine denedim yine aynı hatayı aldım hata şu şekilde;
  13. cihaddumann

Yardım Evulation X Romumda Gcam 60 Fps Kayıt

Arkadaşlar yabancı forumlarda da burada da didik aradım fakat evulation x için 60 fps zipi bulamadım. Bilgisi olan varsa veya dosyaya sahipse bu konuya ekleyebilir mi Not ekran görüntüsünde 60 fps seçili ama hem görünüşte hemde kayıtta 30 fps alıyor.
  14. cihaddumann

Gcam Miroom Google Kamera Android 9.0

Arkadaşlar tek yapmanız gereken camera 2 api'yi etkinleştirip verdiğim zip'i twrp yada magiskden flashlamak. Mi 6 ve Mi Mix 2 de denenmiştir.
  15. cihaddumann

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

Hocam benim anlamadığım camera 2 api magisden flashlıyorum ama modüller kısmında gözükmüyor. Twrpden flashladım build.prop u düzenledim hal 3 aktif bütün apkleri kurdum ama yinede başarılı sonuç alamadım.
Üst Alt