chinekop kullanıcısının son içeriği

1. chinekop

Diğer [Ana Konu] Mi9 Kayıt Hakkında

Eğer kayıt işlemi hala geçerliyse pasaport mevcut 8/128 için, paylaşmak isteyen ulaşabilir
  2. chinekop

Satış Mi8 SE 6G / 64GB Sıfır Jelatinli Kutu - Mavi

Şu an piyasada Mi8 ve Mi8 SE bulmak imkansız gibi bir şey, telefon çıktığından beri altı kez xiaomi mağazalarına ve telefonculara gittim, tek alabildiğim bu SE oldu onun için de ek ücret ödemem gerekti. Eğer ki Ağustos ayına doğru piyasada telefon sayısı artmış olur ve bulunabilir hâle gelirse...
  3. chinekop

Evet, eskiden de orada yaşıyordum şimdi de işim dolayısıyla sürekli gidip geliyorum
  4. chinekop

Ürün tarafımca Pekin mağazasından 19.06.2018 Tarihinde alınmıştır. Sıfır kapalı kutudur, herhangi bir işlem görmemiştir (kayıt/rom). Mavi renkte tek adettir. İstanbul içi elden teslim, diğer şehirler için konuşulur. Fiyat : 2250 TL (+5000 mAh Powerbank Hediye) Elimde bir adet de kapalı kutu...
  5. chinekop

Satış Mi 6x 4/64 - Sıfır Kutusunda

Merhaba Arkadaşlar, Forumla bir arkadaş önerisi ile tanıştım. Daha önce Çin'de yaşıyordum şu an da işim gereği gidip geliyorum ve gelirken bir adet Mi 6x 4/64 getirdim (dün aldım daha), yanında 5000 mAh V2 Powerbank ile istanbul içi elden teslim şeklinde satıyorum. İstediğim fiyat 1750TL ikisi...
Üst Alt