Charliee kullanıcısının son içeriği

1. C

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Arkadaşlar çok sevdiğim mi5s imiz ile yollarımız ayrıldı artık. Burda öğrendiğim, yardım aldığım herşey için hocalarıma, arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Telefonu eu stable 10.2 yükleyerek valideye teslim edeceğim artık. Hemen kopamayacağım için ve mıuı yeniliklerinden haberdar olmak için...
  2. C

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Mi5s de uygulama kasasi degismis, hos olmus lakin bu bölümde karanlik mod ozelligi gitmis.
  3. C

Mi5s deneyen var mi son sürümü, batarya açısından? 9.3.28 deyim hala ben
  4. C

Rom MiUI CT [Mi5-Mi5s] 9.7V2 Yayınlandı (22.07.2019)

Hocalarım merhabalar mi5s de fark modu bulamadım. Acaba sadece mi5de mi var?
  5. C

Rom MiUI CT [Mi5-Mi5s] 9.7V2 Yayınlandı (22.07.2019)

Hayirli olsun sayin hocalarim. Mi5s de deneyen arkadaşlardan geri donusleri bekliyoruz ekran suresi vs. olarak. En kisa surede denemek isterim.
  6. C

Anket Mi 5s İçin En İyi ROM'u Seçiyoruz

Bende o yuzden sordum hocam. Eu ile lkt kurdugumda daha verimsiz gibi gelmisti, bende ne var ne yok pure olarak kullaniyodum. Aklima kusku dustu yine
  7. C

Anket Mi 5s İçin En İyi ROM'u Seçiyoruz

Hocam neden batarya degilde performans? Gozle gorulur bir fark farkettiniz mi acaba?
  8. C

WP Aero

Site sunucusu değiştiği icin gitmiştir muhtemelen Hazar gelince gerekli aciklamayi yapar. Yeni site www.whatsaero.com olmasi lazim. :)
  9. C

Ses tuslari ile sarki gecme sikintisi olan arkadaslar soyle bisi buldum; Skip Songs on Android 8.0+ with the Volume Buttons - No Root Needed! Asil merak ettigim kameranin 'hizli gecis modu' ile ilgili cakisip cakismadigi.
  10. C

Magisk modulu linki alabilir miyim hocalarim rica etsem? Cihaz mi5s
  11. C

Ilginc hocam bu ayarlarda bir bug var ozaman, sizin cihazda mi mi5s acaba?
  12. C

Hocam burda tek tusla gecis yapiyor. Ben tek tusla sesi arttirip azaltirken, uzun bastigimda sarkiyi degistirip geri alabiliyordum.
  13. C

Dostlar kulaklik tuslarina uzun bastığımda sarkiyi gecebiliyordum. Sonra ne olduysa bozuldu bu ayar. Var miydi ayar yeride hatirlamiyorum. Kulaklik ve ses efektinden ayarlayinca olmuyor. :/
  14. C

Ayarlar-pil ve performans-guc kullanimi-donanim-ekran
Üst Alt