charlestownevis kullanıcısının son içeriği

1. C

Çözüldü Mi 11 lite 4G MIUI 13 güncelleme sorunu

Daha sağlıklı bir güncelleme beklemekte fayda var sanırım. İlginiz için teşekkür ederim
  2. C

Teşekkürler, sanırım bir süre daha beklememiz gerekecek ki kullananlarda da ciddi sorunlar görülmekte
  3. C

Merhabalar, öncelikle mi 11 lite 4G model kullanıcısıyım. Bu sabah telefonuma MIUI 13 güncellemesi geldiğinde indirmeye çalıştığım sırada %19da takılı kalınca indirmeyi iptal etmek zorunda kaldım. Akşam saatlerinde tekrar indirmeye çalıştığımda %0'dan ileriye gidememekle birlikte hem VPN...
  4. C

Ana Başlık Mi 11 Lite 4G - Tüm Özellikleri [Kullanıcı Yorumları]

Merhaba arkadaşlar, telefonumun yenileme hızını 90hz almama rağmen belli bir süre sonra girdiğimde 60hz'ye düşüyor. Problem ne olabilir. Ya da bir çözümü var mıdır?
  5. C

Yardım Mi 11 lite parmak izi sorunu

Servise verdim. 4 gün içinde onarılıp teslim edildi
  6. C

Merhaba arkadaşlar, mi 11 lite 4g kullanıcısıyım rehbere telefon numarası kaydettiğimde whatsapp üzerinden bildirim aldığımda üst kısmında tel no alt kısmında ise ad-soyad şeklinde bildirim geliyor ve profil fotoğrafı görünmüyor. ad-soyad şeklinde bildirim almam için yapmam gereken bir ayar var...
  7. C

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 aydır bu modeli kullanıyorum. Bugün telefonu şifreler ve güvenlik kısmında ki parmak izi sekmesinin kaybolması ve çalışmaması sonucu servise verdim. Başına böyle bir olay gelen var mı? Varsa da servisten en erken kaç günde dönüş aldı? Bilgilendirebilir mi acaba..
  8. C

Yardım Mi 11 lite parmak izi sorunu

Bugün aynı problemden dolayı bende servise verdim. Yazılımdan kaynaklı olmadığı söylenip donanımsal bir problem olduğu söylendi. Umarım sizin ki gibi hızlı geri dönüş sağlarlar.
  9. C

Yardım Xiaomi mi 11 lite İnstagram Sorunu

Arkadaşlar merhaba, öncelikle soruma vereceğiniz cevaplardan bilgilendirmelerden dolayı teşekkür ederim. Yaklaşık bir haftadır Xiaomi mi 11 lite kullanıcısıyım . İnstagrama giriş yaptığımda hiç bir uyarı ve bilgilendirme vermeden uygulamadan atıp son kullanılanlar sekmesine ekliyor. Bazen bu...
Üst Alt