ChamYapragi kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Hızlı Şarj Sorunu

Cep telefonlari hizli sarji desteklerkem bataryayi yuzde 100 olana kadar hizli sarj etmez belli seviyeye kadar hizli sarj edip kalanini daaha yavas sarj eder . Ortalama sureler ile konusmak daha mantikli olur. Sureler arttiysa adaptor yada kablo problemi olabilir. Genelde tavsiye olarakta...
  2. C

Yardım Mi 8 Lite Internet paylaşma sorunu

Turkcel internet paketini direkt olarak hotspot yapip paylasma durumu artik kalkti. Hizli giris menusu uzerinden internet paylasimi yapabilirsin...
  3. C

Soru Garanti Kapsamında Yaparlar mı? (KVK Garanti)

Cihazinizin ekraninda uretimsel hatadan dolayi catlak olmadigini varsayarsak zaten ekran degisimi ucret dahilinde yapilacaktir. Cihaziniz delta garantili ise bootloaderi kapatmaniza gerek yoktur fakat kvk ise bootloaderi kapatip yollamakta fayda var zira sisteme duserlerse bu sefer garanti...
  4. C

Ana Başlık Xiaomi Mi Max 3 Kullanıcılar Kulübü

Root rom olaylari icin peki tavsiye edilen en iyi rom nedir? Birde cihaz delta garantili eskiden garanti disi birakmiyordu delta o isler icin durum hala oyle midir?
  5. C

Sohbet Millenicom mu? Netspeed mi?

Netspeed diyorum baska da bisi demiyorum. Vodafone dan gectim kac ay oldu sifir ariza hattimin destekledigi hizi da dusmeden verdiler. Kibarlar cozume odakli ve hizlilar umarim boyle devam ederler...
  6. C

Cihazi yeni aldim ya neler yapmam gerekiyor acaba. Boot root vs islerle ugrasmam simdilik. Stock global romda puf nokta olarak neler yapmam gerekiyor arkadaslar... Tesekkurler
  7. C

Kaza sonucu benden ayrilan mi 6 yerine bende araniza max 3 ile katildim :) Artik biraz bizde buyuk ekran kullanalim degilmi. Batarya tam oturmadi 1.5 gunde bitiyor ama oturacaktir. Buyuklugu hosuma gitti iyi yapmis adamlar bence :))
  8. C

Soru Garanti Delta vs Kvk

Sebebi az cok belli zaten de hocam demek istedigim cepport neden artik delta ile calismiyorda tum urunler kvk li geliyor bir nevi kvk ya mecbur kaliyoruz onu demek istemistim... MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. C

Soru Garanti Delta vs Kvk

Evet arkadaslar soru aslinda basit gibi ama soyle birsey sormak istiyorum. Malumunuz cepport garanti olayinda kvk ya döndü. Benim merak ettigim sebebi. Ve ikinci olarakta delta kvk kiyaslamasinda kvk nin bootloader kilidini acmanin garanti disi biraktigini herkes biliyorken. Sistem neden bu...
  10. C

Soru Tüketici hakem heyetine başvuru

Tamam kanun bu hakli oldugunuz kisimlarda arkanizda Ama sizin durumunuzda urun ayipli mal degil cunku sorununuz kac ay sonra ortaya cikmis. Aldiginizda yoktu 1 sene sonra yoktu 2 yila yaklasinca ortaya cikti. Elektronik bu arizalanabilir ariza vermeyedebilir. Yine urun teslimi sirasinda...
  11. C

Soru Tüketici hakem heyetine başvuru

Oncelikle urununuzu servise gondermeniz gerekmektedir. Ghost screen olayi kimi urunlerde kronik kimi urunlerde kullanici hatasi sonucu ortaya cikmaktadir. Direkt thh basvurmaniz durumunda cihazinizin garantisi bitene kadar durum ancak incelenir ve olumsuz sonuclaninca bedavaya yaptiramazsinizda...
  12. C

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Bende istiyorum eger dagitim isi devam ediyorsa :) MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. C

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

Verilmeye devamsa bende isterim bisiler :) MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. C

Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Bu yasima kadar hep kvk aldim kvk ya devam sonuna kadar kvk :) MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. C

Yardım Kanalların Eksilmesi

Canak balkonda duruyor kayma durumu da sozkonusu olmadi ama anlayamadik durumu tv izlerken gitti kanallar. An itibari ile show tv hd geri geldi birtakim kanallar hala yok cok enteresan kendi kendine giden kanal kendi kendine geri geldi :) MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt