Cgul26 kullanıcısının son içeriği

1. Cgul26

Gcam Telefona uygun GCam bulan uygulama

Gcami bulup yükledikten sonra uygulamayı sildim ben direk. Sildikten sonra da izinlerle alakalı Bi sıkıntı çıkar mı bilmiyorum. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Cgul26

Bende de güzel çalışıyor hiç bir problem çıkarmadı. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Cgul26

Çözüldü 9s guncelleyici durduruldu hatası

Android de yeniyim hocam. Siz söyleyince denedim ve düzeldi. Teşekkürler hocam [emoji3] Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Cgul26

Çözüldü 9s guncelleyici durduruldu hatası

Herkese iyi akşamlar. Arkadaşlar 9s e miui 12.0.2 güncellemesi geldi yükledim. Fakat yüklediğimden beri sürekli olarak hata veriyor. İlk başlarda önemsemedim ama artık can sıkmaya başladı. Saat başı hata veriyor neredeyse. Bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim. Redmi Note 9S...
  5. Cgul26

Sizde rastladıysanız konuyu silelim. Kimse zarar görmesin Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Cgul26

Mod Mi Band 4 ve 5 Bildirim Fontunu Büyütme

Ben yedek olarak indirmisim [emoji3] Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Cgul26

O komple yazilim. Benim dediğim sadece font. Forumda vardı bakayım. Bulabilirsem tekrar link atayim Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Cgul26

Aynı işlemlerle stock font yüklerseniz eski haline dönüyor Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Cgul26

Yardım Mi band 5 Gelen smslerin içeriğini okuyama sorunu.

Notify uygulamasını kullanıyorum ve tüm bildirimler anlık olarak gözüküyor. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Cgul26

Anket Mi Band 4 ve 5 Bildirimlerdeki Harfleri Büyütme

Hocam ben notify uygulaması kullanıyorum ve SMS,WhatsApp,istagram vs tüm bildirimler aktif olarak okunuyor. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Cgul26

Anket Mi Band 4 ve 5 Bildirimlerdeki Harfleri Büyütme

Hocam bende Miband 5 mevcut herhangi bir şeyde ben deneme yapabilirim. Yeni gördüm arayışınızı. Aklınızda bulunsun. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Cgul26

Hocam cihaz nedir? Miband 5 emojiler normal gözüküyor
  13. Cgul26

Yardım Redmi 9 gcam kasıyor

132mb gozukmekte. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Cgul26

Gayet guzel. Şimdilik bir eksisini görmedim. Bildirim gelse diye bekliyorum foto çekip atacaktim. Susmayan telefona bildirim gelmedi [emoji3] Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Cgul26

Eline emeğine sağlık. Hemen deniyorum. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt