ceza456 kullanıcısının son içeriği

1. ceza456

Yardım Always On Display

yani biz standart kullanıcılar olarak bu konu hakkında istediğimizi modlayamıyoruz doğrumudur hocam. yabancı kaynaklardada araştırdım bulamadım birşey
  2. ceza456

Yardım Always On Display

merhabalar sormak istediğim konu şu mi band 4 te ekranı sürekli açık tutmak veya sürekli olmasa bile ekranın açık kalma süresini uzatmanın bir yolu varmı? Kendi ayarlarında en fazla 10 sn kolu kaldırıp ekran aydınlaması ise stabil bulmuyorum ve benim için yeterli değil.
  3. ceza456

MIUI 12 Mİ 9T Masik™ P Android 10 MIUI 12

Kaynak site neresi hocam bulamadim ben bir türlü
  4. ceza456

Yardım Ekran Değişimi Sonrası Parmakizi Sorunu

Ayni sey bendede oldu benim tel global romdaydi suan mi rooma gectim duzeldi. Basta acaba cakma ekranmi felan diye dusundumde suan normallesti gibi artik. Romdan dolayimi yoksa zamanla ekranmi oturuyor anlamadım.
  5. ceza456

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Mi room 10.2 demi yoksa 10.3 temi pil performansi daha iyidir kullanan varsa bilgiyi paylasirsa sevinirim
  6. ceza456

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

hocam pil olarak mi romun iyi oldugunu soylemissiniz ilk romum eu idi siz onu diyince mi roma gectim ama eu da daha iyi ekran suresi aliyordum sormak istedigim bu neden boyle kisiden kisiye fark gostermekte bu romlarin batarya performansi. Mi rom bataryada iyise neden herkeste iyi degil bir seyi...
  7. ceza456

mi globe romu deneyen neden çok az konu sahibi arkadaşta önerilir yazmasına rağmen ekstra olarak bildirimleride gösteriyor stabilmi değil rom merak ettim
Üst Alt