ceylas kullanıcısının son içeriği

1. ceylas

Rom [Fastboot ROM] Stok Android 10 QFQMIXM Global Sürekli Güncel

Maalesef düşüş engeli var. O sebeble android 11e geçti isek tekrar düşürmek mümkün değil
  2. ceylas

Rom [11][STABİL] LineageOS 18.0 for Mi A3

var her sistem suan türkceye uyumlu sonucta android. kurdum test ettim
  3. ceylas

Rom [11][STABİL] LineageOS 18.0 for Mi A3

Kurulum uğraştırıcı olduğu için kurasim gelmiyor. A11 de magisk sıkıntılı. Bulunduğum yerde telefon çekmiyor, vowifi özelliğini aktif etmem gerekiyor PDC uygulaması ile ancak Bilgisayar dan veya CMD emülatör den adb Shell su komutunu kabul etmiyor. Magisk izin vermiyor, şuan da çözümü yok gibi...
  4. ceylas

Soru Mi A3 Stock Rom Yükleme Bootloader Kilidi Kapatma

Boot a seçili olduğundan emin olun yoksa döngü içinde kalırsınız tel açılmaz Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. ceylas

Rom [OFFICIAL][11] EvolutionX 5.8 for Mi A3

Evo 5.0 romunu aktif olarak kullanılan varmı. Sıkıntısız mi rom nasıl. WhatsApp ses kaydı yaparken sesin az gitmesi sorunu oluyormu Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. ceylas

Yardım mia3 fastboot modundan hiç çıkamıyorum

Bootloader kilidi acikmi. Aciksa fastboot modunda, cmd ekranindan twrp flashyabilirsiniz fastboot flash boot twrp.img Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. ceylas

Soru Mi A3 Kaç Saat Ekran süresi alıyorsunuz?

Miui 11 Hangi sürüm MI A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. ceylas

MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

Bende pek emin değilim yüzdelik tutarlar farkli , uygulama sureleri az gösteriyor MI A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. ceylas

Rom Mi A3 Global Kararlı V11.0.19.0.QFQMIXM İndirme Bağlantısı

Değişiklikler veya yenilikler varmi Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. ceylas

Yardım Batarya sorunu

Dediklerinizi 2 hafta önce yaptım maalesef değişen bir şey yok Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. ceylas

Yardım Batarya sorunu

Ayni durum bendede var çok ısınıyor sarj çabuk bitiyor. Arkada harcayan uygulamada yok Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. ceylas

Mod [Kernel] Fenix [9/MIUI/10] [4.14.185] [ALS] [WALT/PELT]

Stock 10 ile uyumlumu Oss ve normal farki nedir Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. ceylas

MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

https://sourceforge.net/projects/miui-for-mi-a3/files/MIUI_Xiaomi.eu/Weekly/xiaomi.eu_MIA3_20.3.26_R2_v11-9-BITNET.zip/download Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. ceylas

Rehber MIA3 MIUI Fastboot Flasher [ Android 10 Downgrade 9 ]

MIUI kuracaksaniz birşey yapmanıza gerek yok, stock kurarken a slotuna almanız lazım Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt